Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Лоджія-кімната з вікнами Rehau

Вартість вікон ≈ 2790 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 11 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau становить від 7 до 14 днів

Опір теплопередачі - 0,9

Вікна відповідають вимогам до енергозбереження (Ro більше 0,75)

Збільшення житлового простору за рахунок облаштування лоджії – логічне рішення. Якщо встановити якісне енергоефективне скління, можна істотно скоротити втрати тепла, позбутися вуличного шуму і протягів. Крім того, це дозволить реалізувати сміливі дизайнерські задумки.

Коли наш клієнт вирішив зробити лоджію продовженням кімнати, ми порекомендували дуже теплі  вікна Rehau Synego.

Це профільна система німецького виробництва, яка забезпечує максимальний рівень енергозбереження і має захист від виступання конденсату на поверхні конструкції.

RehauSynego є результатом багаторічного досвіду розробок та використання інноваційних технологій. Конструкція відрізняється підвищеною монтажною глибиною 80 мм. Рама має 7 камер, а стулка – 6. Ключовими перевагами є можливість використання склопакета шириною 51 мм, а також наявність трьох, а не двох контурів ущільнення в притворі.

Вікна для лоджії при використанні двох енергозберігаючих полотен скла та інертного газу в прошарках забезпечується опір теплопередачі близько 1 м2С / Вт, що істотно перевищує не тільки рівень українських, а й європейських норм з енергозбереження.

Плюс до цього конструкція відрізняється підвищеним рівнем звукоізоляції (до 46 дБ). Завдяки цьому в квартиру не буде проникати докучливий шум з вулиці. Навіть якщо за вікном буде рок-концерт, наш клієнт зможе комфортно відпочивати вдома.

З переваг замовник також зазначив:

  • Високу якість поверхні. Виконаний за новою рецептурою пластик відрізняється ідеальною гладкістю та особливим блиском.
  • Простоту догляду. На поверхні Rehau Synego фактично не затримується бруд. Зберігати презентабельний зовнішній вигляд легко. Досить періодично мити конструкції звичайною домашньою хімією.
  • Екологічність пластика. У складі немає шкідливих речовин, які здатні зашкодити здоров’ю. Крім того, потрібно відзначити те, що матеріал підлягає вторинній переробці.
  • Відсутність протягів. Ідеальна герметичність забезпечується за рахунок високоякісного ущільнювача. У замовника була можливість обрати два або три контури ущільнення.

Якщо вас також цікавить облаштування теплої лоджії – звертайтеся. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант. Зробимо індивідуальний розрахунок вартості скління. Звертайтеся за вказаними на сайті телефонами для отримання консультації.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54