Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau з ламінуванням в будинок з дерев’яного брусу

Вартість вікон ≈ 2500 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 21 день

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,79

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Сучасне будівництво пропонує велику різноманітність матеріалів з яких можна побудувати будинок, але поціновувачі натурального дерева залишаться завжди. Також незмінною буде встановлення якісних пластикових вікон Rehau в будинку з дерев’яного зрубу.

Сучасні пластикові вікна Rehau мають екологічно чистий склад пластику, у виробництві не використовується шкідливий свинець, вони настільки ж підходять до еко-домівок, як і натуральні будівельні матеріали.

Для цього об’єкту клієнт обрав профільну систему Rehau Euro-Design 70 з зовнішньою ламінацією кольору “горіх”. На жаль, на фотографіях ми не можемо показати колір ламінації, замовник вважав за краще залишити захисну плівку зовні для виконаннях фасадних робіт.

При монтажі вікон в зруби і дерев’яний брус слід враховувати, що дерев’яні будинки впродовж перших кількох років експлуатації дають усадку. Реальні отвори можуть в результаті цієї усадки зменшитися по висоті на 5-10 см. Це вносить деякі особливості до монтажу вікон, щоб з часом вікна не розчавило.

Перед монтажем вікон в будинок-зруб виготовляються дерев’яні короби (так звані “обсадні конструкції”), що мають бічні виступаючі частини (або навпаки пази). Самі пластикові вікна встановлюються в цю обсадну конструкцію. Виготовлений таким чином монтажний отвір “живе” разом з будинком і вікнам не страшна деформація.

Приклад обсадки на цьому об’єкті можна побачити на фотографіях, обсадка необхідна навіть для самих маленьких вікон.

Дерев’яні будинки дуже теплі, відповідно вимагають встановлення теплих, енергозберігаючих вікон. Профіль Rehau Euro 70 прекрасно справляється з цим завданням за порівняно невеликі кошти. У вікна встановлено теплий двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими покриттями товщиною 40 мм, формула склопакету 4LowE-14-4-14-4LowE. У склопакеті є шпроси золотого кольору, які ефектно поєднуються з темним ламінуванням.

Опір теплопередачі стандартного вікна такої комплектації має значення 0,79 (при необхідному 0,75). Вікно дозволить заощаджувати енерговитрати в холодну (і теплу, на кондиціонуванні приміщення) пору року, а також відповідає сучасним стандартам енергозбереження та вимогам “теплих кредитів”.

Обираєте вікна для приватного будинку? Із задоволенням відповімо на Ваші запитання, залиште телефон у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте нам.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54