Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вхідні двері WDS в котедж

Вартість вікон ≈ 4900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення дверей з ламінуванням становить від 14 до 20 днів

Пластикові двері білого кольору – непорушний стандарт. Їх використовують для вхідних груп магазинів, котеджів і заміських будинків. Такі вироби захистять від протягів, вуличного шуму та несанкціонованого доступу, попередять втрату тепла. Для Вас важлива не тільки практична функція, але і презентабельний зовнішній вигляд? Тоді краще обрати – кольорові двері.

Замовнику, який хотів встановити вхідні двері з ламінуванням, ми порекомендували конструкції з профілю WDS 500. Вони заслужено мають максимальний рейтинг серед всіх конкурентів. І це не дивно, адже WDS 500 в ламінації не просто є найтеплішою системою, але й відрізняється вишуканим зовнішнім виглядом. Завдяки природній колірній гамі (горіх, золотий дуб тощо) дозволяють розставити акценти на красі інтер’єру та екстер’єру. Це можливість «погратися» фарбами фасаду та покрівлі, подарувати будинку індивідуальний вигляд. Кількість максимально можливих кольорів ламінації – 37, плюс Ви зможете вибрати будь-який з чотирьох відтінків профілю (в такій же кількості представлена ​​й колірна гамма ущільнювача).

Для ламінування використовуються високоякісні плівки, які не втрачають колір, не пузиряться під впливом негативних зовнішніх факторів (снігу, дощу тощо). Впродовж всього терміну експлуатації збережуть презентабельний зовнішній вигляд. Плюс до того – можна назавжди забути про фарбування вхідних дверей. Для підтримки їх в належному вигляді досить періодичного вологого прибирання.

Крім краси, Ви оціните всі переваги вікон WDS. А саме:

  • Відмінні енергозберігаючі характеристики. Це найтепліший 5-камерний профіль шириною 70 мм, який доповнює двокамерний склопакет.
  • Високий рівень звукоізоляції. Завдяки герметичності вікна всередину приміщень не будуть проникати ні вуличний шум, ні протяги.
  • Наявність сталевого армування. Це забезпечує належну жорсткість рами і стійкість статичним навантаженням.
  • Можливість використання протизламної фурнітури, що підвищує рівень безпеки.

Так, ламіновані вікна коштують трохи дорожче, ніж білі. Їх вартість вища приблизно на 20-25%. Але з огляду на те, що це вкладення на кілька десятків років вперед, воно повністю виправдається. Для точного розрахунку ціни виготовлення ламінованих вікон WDS 500 зверніться до наших менеджерів. Зателефонуйте за вказаними на сайті телефонними номерами або заповніть форму зворотного зв’язку. Передзвонимо Вам в найкоротші терміни! Допоможемо підібрати кольорові вікна, які стануть справжньою окрасою вашого будинку. Звертайтеся, будемо раді співпраці.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54