Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Vigrand в приватному будинку – розумний вибір

Вартість вікон ≈ 2800 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон з Vigrand становить від 7 до 14 днів

Опір теплопередачі - 0,87

Вікна відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Замовнику потрібно було якісно і без удару по бюджету на будівництво виконати скління приватного будинку. Із завданням наші майстри впоралися на тверду п’ятірочку! Для встановлення були обрані вікна Vigrand 6. Завдяки їм котедж буде максимально теплим, а протяги і вуличний шум не будуть порушувати затишну атмосферу. Це одне з кращих рішень на сучасному ринку.

Вікна Vigrand користуються попитом завдяки високим енергозберігаючим характеристикам. При цьому продаються вони за доступною ціною. Вітчизняний виробник Vigrand використовує в роботі передові технології. Системи випускають на німецькому обладнанні. Всі вироби сертифіковані відповідно до актуальних стандартів ДСТУ.

Великий плюс для приватного будинку – відмінні параметри повітронепроникності, шумоізоляції й вологостійкості. Шестикамерний профіль Вігранд відмінно підходить під кліматичні умови України. Додатковою перевагою є сталеве армування квадратом замкнутого перетину. Висока стабільність конструкції гарантує надійний опір статичним навантаженням.

Це придбання виправдає себе заощадженням на опаленні за пару років. Опір теплопередачі профілю – 0,86 м2 * К / Вт. У поєднанні з двокамерним склопакетом 40 мм з 2 теплозахисними полотнами скла профільна система з монтажною глибиною 70 мм дозволяє на 30-40% перевищити й без того високі норми.

Серйозним аргументом на користь профілю Вігранд 6 став його презентабельний зовнішній вигляд. Ідеальний глянець пластику не потребує специфічного догляду. Стійко витримує атмосферні впливи (сніг, дощ, УФ-випромінювання), не жовтіє з часом.

Для забезпечення необхідної герметичності виробник передбачив оригінальні ущільнювачі TPE. Вони мають відмінну еластичність та не схильні до осідання. Це гарантія того, що в будинку не буде протягів і не проникне холод в осінньо-зимовий період. Наш клієнт зможе завжди насолоджуватися теплою та приємною атмосферою в будинку.

Якщо Ви шукаєте ідеальне рішення у поєднанні ціна / якість, придивіться до шестикамерних профільних системх українського виробника Вігранд. Шкодувати не доведеться! Компанія більше 20 років успішно працює на українському ринку, зберігаючи лідерські позиції.

Потрібна детальна консультація для ефективного скління приватного будинку? Телефонуйте вже зараз, щоб отримати її безкоштовно у наших фахівців. Досвідчені менеджери підкажуть ідеальне рішення в Вашому випадку. Телефони вказані на нашому сайті. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку, і фахівці зателефонують Вам, щоб зробити індивідуальний розрахунок. Вибирайте відповідний варіант та робіть замовлення!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54