Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS для котеджу. Кутові вікна

Вартість вікон ≈ 1900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 14 днів

Стандартний термін виготовлення вікон WDS з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,8

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Думаєте, як зробити свій будинок вишуканим та оригінальним? Нове віяння європейської архітектури – кутові вікна. Перегляньте фото, як стильно і красиво вони виглядають! Дозволяють додати візуальної легкості будівлі, впустити в нього більше сонця і тепла. Крім того, це можливість відкрити панорамний огляд та надати додатковий шарм інтер’єру.

Наш замовник при будівництві будинку зважився на такий крок, але при склінні у нього виникло складне питання: як підкреслити цю красу і при цьому обрати теплі вікна, з високими показниками шумоізоляції та хорошими характеристиками міцності. З нашого досвіду одними з кращих для такого виду скління – вікна з п’ятикамерною профільною системою WDS 500. Конструкції української компанії «МІРОПЛАСТ» повністю відповідають інженерним вимогам:

 • мають високі фізико-механічні характеристики і надійні кутові з’єднання;
 • йдуть в поєднанні з 2-камерним склопакетом (з двома енергозберігаючими полотнами скла).

Широка гамма колірних рішень дозволила нашому замовнику обрати оптимальний варіант, який підходить під його дизайнерські плани при проектуванні приватного будинку. Ми впевнені: завдяки ламінації інтер’єр споруди заграє новими фарбами!

Чому саме вікна WDS? Все просто: це оптимальний вибір у співвідношенні ціна / якість. Такі металопластикові вікна поєднують в собі всі переваги продукції преміум-класу та при цьому забезпечують оптимізацію бюджету забудови. Відрізняються підвищеними ізоляційними та енергозберігаючими якостями, елегантним дизайном, простотою догляду. Це те, що гідно оцінить будь-який домовласник.

З технічних характеристик можна відзначити наступне:

 • монтажна глибина п’ятикамерного профілю – 70 мм;
 • наявність П-подібного армування 1,5 мм;
 • товщина зовнішньої стінки 2,8 мм;
 • два контури ущільнення TPV;
 • опір теплопередачі профілю – 0,89 м2С0 / Вт.

Ця профільна система в лінійці компанії Міропласт не дарма вважається флагманом. Випускається давно та здобула відмінну репутацію. Знайти профіль з такими характеристиками дешевше просто неможливо! Замовник на особистому досвіді переконався, що вікна WDS 500 – це найтепліші вікна за прийнятну суму. До речі, український виробник передбачив, щоб конструкції стійко витримували підвищену вологість, температурні перепади і УФ-випромінювання. Вони збережуть свій презентабельний зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики впродовж тривалого часу.

Ви теж бажаєте встановити вікна для приватного будинку чи маєте намір змінити старі вікна? Найкращим варіантом буде профільна система WDS 500. Телефонуйте для отримання безкоштовної консультації та індивідуального розрахунку орієнтовної суми витрат за телефонами, які вказані на нашому сайті. Також для зв’язку з менеджерами vikna.ua Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54