Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau «темний дуб» для будинку

Вартість вікон ≈ 2900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Скління приватного будинку, де на відміну від квартир використовується не центральне, а автономне опалення, – особливо важливе завдання. Необхідно подбати не лише про зовнішній вигляд вікон, а й про їх звукоізоляцію та енергозбереження.

Коли до нас звернувся замовник, якому потрібно було склити будинок в селі, ми зупинилися на вікнах Rehau. Це сучасна класика. В умовах українського клімату таке скління ідеально підходить для приватних будинків.

Перше проблемне питання, яке вдалося вирішити завдяки встановленню таких вікон – забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях. Вікна Rehau Euro 70 мають 5 повітряних камер (монтажна ширина 70 мм). З огляду на те, що для більшої ефективності додатково використовувався двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом, ми змогли досягти відмінної теплоізоляції (0,79 мС / Вт). Додатково були встановлені металопластикові двері з того ж профілю – Rehau 70. Вони відрізняються високими характеристиками зламостійкості і зможуть захистити будинок від непрошених гостей.

Наступний позитивний момент – високий показник шумоізоляції вікон. Це гарантія того, що в будинок не будуть проникати сторонні звуки з вулиці і заважати комфортному відпочинку мешканців.

При виборі ми приділили увагу й естетиці. Потрібно було встановити нестандартні вікна у формі трапеції, а також великі вітражі. Rehau 70 дає можливість створювати віконні конструкції фактично будь-яких конфігурацій. Товсті стінки профілю і наявність армування дозволяють легко справлятися з вітровими навантаженнями. При цьому можна не перейматися щодо пошкодження вікон. Щоб додати будинку індивідуальності, використовувалося ламінування плівкою. В результаті вікна отримали колір темного дуба (на фото не видно, оскільки ще була наклеєна транспортувальна плівка). Додатковий акцент на дизайн – золоті шпроси. Вони зробили вікна Rehau 70 ще більш привабливими.

Ви теж замислюєтеся про життя за містом і будуєте приватний будинок? А може, він вже є, але встановлені вікна не відповідають потребам? Ці питання можна вирішити. Звертайтеся до наших фахівців, щоб безкоштовно проконсультуватися і на вигідних умовах замовити скління металопластиковими вікнами. Контактні номери вказані на нашому сайті. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку, Вам обов’язково зателефонують наші консультанти.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54