Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Скління веранди вікнами WDS

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Значення вартості вказано для конкретного об'єкта

Термін виготовлення — 7 днів

Стандартний термін виготовлення вікон з WDS - від 7 до 14 днів

У приватному будинку веранда – таке ж повноцінне приміщення, як і вітальня або кухня. Тут можна організовувати сімейні посиденьки або зустрічі з гостями за обіднім столом. Саме тому багато домовласників приділяють особливу увагу склінню веранд. Якщо підібрати якісні вікна, можна легко перетворити літню терасу в додаткову кімнату.

У компанії vikna.ua завжди готові допомогти з вирішенням цього питання. І фотозвіт з нашого недавнього об’єкту – черговий доказ вищезазначеного. Замовнику потрібно було недорого і якісно засклити веранду в приватному будинку. Для початку потрібно визначитися з видом скління. Алюмінієві профілі ми не стали рекомендувати. Це хоч і один з популярних варіантів, але за теплозахисними якостями така система істотно поступається металопластиковим конструкціям. Вибір був зроблений на користь вікон WDS. Це інноваційна розробка української компанії «МІРОПЛАСТ» (Дніпро).

У чому її плюси? Найперше, що потрібно відзначити, – це підвищені теплозахисні якості п’ятикамерної системи. При цьому за ціною WDS 5S не відрізняється від бюджетних трикамерних вікон. Виріб має посилене П-подібне армування, що дозволяє виготовляти практичні і надійні конструкції, а також відрізняється великим асортиментом додаткових профілів (кутових елементів, з’єднувачів і розширювачів).

Виробник позиціонує WDS 5S як «покращений варіант» чотирикамерного WDS 400. Відзначимо, це не банальний маркетинговий хід! Незважаючи на те, що монтажна ширина профільної системи так і залишилася 60 мм, в стулці і рамі з’явилася ще одна камера. Саме це і позначилося на рівні теплоізоляції та герметичності. Плюс до того – змінилася висота стулки (вона стала більше на 2 мм). В результаті цього в конструкції використовується склопакет більшої площі, що забезпечує потрапляння більше світла до приміщення.

Ну і наостанок скажемо пару слів про дизайн WDS 5S. Він максимально лаконічний, завдяки чому ненав’язливо підкреслює продуманість архітектури споруди та прагнення зробити її завершеною. Догляд за вікнами WDS 5S не викличе труднощів. При регулярному очищенні поверхні вони збережуть свій презентабельний зовнішній вигляд протягом декількох десятків років.

Вас теж зацікавила нова профільна система WDS 5S? Телефонуйте нашим фахівцям вже зараз, щоб проконсультуватися з усіх питань і оформити замовлення на виготовлення вікон. Консультація, виклик замірника, індивідуальний розрахунок – безкоштовно!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54