Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Супер-теплі вікна Rehau для балкона

Вартість вікон ≈ 2850 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau Synego 7 - 14 днів

Опір теплопередачі - 0,98

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Теплий балкон – можливість розширити площу квартири, організувати домашній кабінет, ігрову для дітей або оранжерею. Однак тепловтрати тут зазвичай більші, ніж в інших приміщеннях, тому важливим завданням є їх зменшення. Необхідно якісно утеплити підлогу, стелю та стіни балкона, щоб запобігти проникненню холоду і протягів. Але найголовніше – встановити вікна на балкон з високими показниками енергозбереження. Вони дозволяють істотно знизити втрати тепла і створити комфортний мікроклімат.

Наш клієнт хотів організувати на балконі опалення, тому йому потрібно було зробити його теплим. Це дозволило б скоротити витрати на опалення в зимовий період і кондиціювання – в літній. Ми порекомендували встановити вікна Rehau Synego. Це одне з кращих рішень на сучасному ринку, що володіє революційним значенням опору теплопередачі (понад 1 м2С / Вт). Це на 25% вище нормативного значення. Додатковий теплозахист забезпечує третій контур ущільнення, 6-камерна система з монтажною глибиною 80 мм і потужний склопакет шириною до 51 мм. В цілому вікна REHAU SYNEGO –  на 50% тепліше звичайних.

Варто зазначити, що цю профільну систему Рехау розробила, працюючи над питанням підвищення енергозберігаючих характеристик конструкцій. З переваг революційного металопластикового профілю наш замовник також відзначив високі показники шумоізоляції. Конструкція повністю герметична, що забезпечує ідеальну тишу і спокій в будинку. Шумоізоляція цієї системи в 2 рази вище, ніж у виробів інших виробників.

Бездоганна шліфована поверхня Рехау Сінего – ще одна важлива перевага цієї профільної системи. Завдяки новій рецептурі металопластикові вікна німецького виробника довгий час зберігають презентабельний зовнішній вигляд. Навіть через 10-20 років експлуатації вони будуть виглядати як нові. Крім того, ідеальна гладкість спрощує догляд. На пластиковій поверхні не затримується вуличний пил та бруд. Вироби REHAU SYNEGO на 100% відповідають європейським стандартам якості та визнані екологічним продуктом.

Наступний важливий момент – підвищений клас зламостійкості до WK-3 (A). Зловмисникам буде непросто потрапити в квартиру нашого клієнта. Це приємний бонус, погодьтеся!

Теж виникло бажання засклити опалювальний балкон і зробити його максимально теплим? REHAU SYNEGO – варіант, до якого варто придивитися. Звертайтеся до наших фахівців, щоб замовити індивідуальний розрахунок вартості та обговорити умови співпраці. Для отримання безкоштовної консультації скористайтеся формою зворотного зв’язку або самі наберіть один із зазначених на сайті номерів телефонів.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54