Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Недорогий французький балкон Vigrand

Вартість вікон ≈ 1490 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон VIGRAND від 7 до 10 робочих днів

Гарний панорамний вид, візуальна легкість і максимум сонця– французький балкон здатен перетворити будь-яке житло, надавши йому оригінальність і вишуканість. Європейський елемент стилю давно полюбився українцям. Його використовують не тільки у приватному житловому будівництві, але й в квартирах багатоповерхівок.

«Французьким» називають скління в єдиній рамі – від перекриття до перекриття. Такий варіант має декілька особливостей, які необхідно враховувати. В першу чергу, це поєднання великої площі скління, що істотно підвищує вартість на конструкцію, з необхідністю використовувати статичні підсилювачі і потужне металеве армування (щоб протистояти підвищеним вітровим навантаженням).

Для вирішення даного завдання з максимальною економією коштів ми порекомендували клієнту зупинитися на конструкції компанії  Vigrand. Цей український профіль прекрасно зарекомендував себе для французьких балконів. Дозволяє реалізувати архітектурну задумку при максимальній економії коштів.

Замовник залишився задоволений:

 • Стильним дизайном, який надав балконному приміщенню особливу вишуканість. Балкон у французькому стилі стане справжнім предметом гордості.
 • Збільшенням природної освітленості. Завдяки великій площі склопакета можна буде заощадити значну суму на штучному освітленні.
 • Відмінними показниками тепло- і шумоізоляції. Виконані за унікальною австрійською технологією вікна Вігранд не поступаються енергозберігаючим характеристикам імпортним аналогам, проте коштують на 20-30% дешевше.
 • Ефектом відкритого простору. Завдяки встановленню французького балкону інтер’єр приміщення повністю змінився. Кімната стала більш затишною і світлою.
 • Заощадженням на оздоблювальних роботах та утепленні балконного приміщення. Крім того, це суттєво скоротить час на його облаштування.

Давно мрієте про красивий та функціональний французький балкон? Ми допоможемо втілити Ваші задуми в життя! Звертайтеся за телефонами, які вказані на головній сторінці нашого сайту, щоб отримати консультацію та індивідуальний розрахунок вартості. Допоможемо підібрати якісну металопластикову конструкцію відповідно до наявного бюджету та вимог (кількість камер профілю, тип склопакета, фурнітура тощо).

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54