Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вдалий вибір для теплого балкону – вікна VEKA

Вартість вікон ≈ 2650 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон VEKA становить 7 - 10 днів

Опір теплопередачі - 0,87

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Теплий балкон – це не мрія, а реальність. Потрібно лише правильно підібрати профільну систему, склопакет і фурнітуру. Це забезпечить відмінну звуко- і теплоізоляцію, відсутність протягів.

Отримавши завдання від клієнта, наші фахівці порадили встановити вікна VEKA.

У лінійці п’ятикамерних профілів класу А цей варіант – найкращий у співвідношенні ціна / якість. Замовник залишився задоволений:

  • Такі вікна повністю пристосовані до українських кліматичних умов. П’ятикамерний профіль VEKA SOFTLINE розроблений за сучасною технологією, він стійкий до зовнішніх впливів, тому збереже свої експлуатаційні характеристики довгий час.
  • Підвищена звуко- і теплоізоляція – за рахунок широкого теплого склопакета і європейської фурнітури. Всередині приміщення збережеться комфортний мікроклімат навіть у холодну пору року
  • Герметичність конструкції забезпечується завдяки використанню цільного висококласного ущільнювача. А враховуючи, що він ще й вмонтований, підвищується ремонтопридатність системи.
  • При монтажі використані теплі козирки і відливи зі спеціальним полімерним покриттям (на фото) – вони не створюють містків холоду і мають прекрасну шумоізоляцію – дощ, вітер та град більше не будуть турбувати замовника.

Відмінна світлопропускна здатність та витончений зовнішній контур вікон дозволили створити красивий і затишний інтер’єр в приміщенні. Наші фахівці виконали монтаж з урахуванням всіх вимог ДСТУ. Для забезпечення необхідної жорсткості конструкції використовувалося чергування двійчастих і глухих елементів.

Теж мрієте про теплий балкон? Тоді вікна VEKA – ваш вибір! Дізнатися, в яку вартість обійдеться скління з використанням цього профілю можна в будь-який зручний час. Використовуйте форму зворотного зв’язку або самі зателефонуйте нашим фахівцям (контактні номери вказані на сайті). Звертайтеся, щоб засклити і утеплити балконні приміщення на вигідних умовах.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54