Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Лоджія Rehau від підлоги до стелі

Вартість вікон ≈ 1390 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau 7 - 14 днів

Французьке скління користується попитом як серед власників новобудов, так і серед тих, хто має квартири в “хрущовках”, “брежнєвках” або “сталінках”. Що заважає перетворити житло до невпізнання, замінивши старі дерев’яні вікна на панорамні? Французький балкон візуально збільшить простір, зробить кімнату світліше, а дизайн – сучаснішим. Крім того, з практики відомо, що такий тип конструкції обійдеться істотно дешевше винесення й обшивки сайдингом.

Хоча є одне «але»: потрібні не тільки високоякісні вікна але й грамотний монтаж. Це буде гарантією того, що рами не деформуються під впливом вітрового навантаження, а користування балконом буде повністю безпечним для мешканців.

Коли клієнт звернувся з проханням зробити французьке скління, наші фахівці порадили обрати вікна Rehau. Це профіль німецької якості, який відрізняється підвищеною міцністю. Оснащений П-подібним армуванням з додатковим підгинанням, підсилювачем товщиною 1,5 мм. В наявності велика кількість армованих статичних з’єднувачів, розширювачів різних розмірів, еркерних труб і кутових з’єднувачів. Ми на 100% впевнені в тому, що при відкритті / закритті стулок, сильному вітрі вікна не будуть пошкоджені.

Додатково потрібно відзначити високі показники шумозаглушення й теплоізоляції, які мають трикамерні системи Rehau Euro 60, естетичний зовнішній вигляд. Французьке скління відкриє перед нашим клієнтом нові горизонти. Причому як в прямому значенні, так і в переносному. Він зможе реалізувати будь-які, навіть найсміливіші задуми в дизайні. І перший крок зроблено – наші фахівці обшили оновлене балконне приміщення дерев’яною вагонкою. Це важливий етап оформлення, оскільки від нього залежить вигляд приміщення на довгі роки. З основних переваг варто відзначити екологічність матеріалу (він дозволяє створити комфортний мікроклімат), відмінні тепло- і шумоізоляційні показники, привабливий зовнішній вигляд. Що з цього вийшло – можете побачити на фотографіях! Тепер балкон «француз» є улюбленим місцем відпочинку нашого замовника.

Вас теж зацікавило французьке скління? Звертайтеся до наших фахівців, щоб отримати консультацію в телефонному режимі. Контактні номери вказані на сайті. Також можете залишити заявку, і ми зателефонуємо Вам, щоб відповісти на питання, що Вас цікавлять.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54