Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вхідні двері для дому Rehau з ламінуванням

Вартість дверей ≈ 4400 грн/м²

Значення вартості вказано для конкретного об'єкта

Термін виготовлення— 24 дні

Стандартний термін виготовлення дверей з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Пластикові вхідні двері – «візитна картка» будь-якого будинку. Саме тому їх вибір – складне завдання. Для індивідуального будівництва багато наших замовників віддають перевагу металопластиковим з ламінуванням. За зовнішнім виглядом і експлуатаційними показниками двері не поступаються дерев’яним конструкціям, проте за ціною виходять набагато дешевше. Крім цього, ПВХ-двері більш довговічні і не вимагають дорогого обслуговування.

Замовнику, який звернувся з проханням підібрати і виготовити вхідні двері для котеджу, наші фахівці рекомендували Rehau Euro 70. Цю профільну систему ми вважаємо однією з кращих у співвідношенні ціна / якість.

Конструкція відрізняється підвищеними тепло- і звукоізоляційними властивостями, за що Rehau Euro 70 більшість називає «сучасним стандартом». Високі показники теплопровідності забезпечують п’ятикамерна будова і глибина 70 мм. Це гарантія того, що в будинку завжди буде комфортний мікроклімат при мінімальних витратах на опалення та кондиціонування. Коефіцієнт опору теплопередачі – 0,77. Це навіть більше, ніж рекомендовані для українського клімату 0,75.

Крім енергоефективності, REHAU EURO 70 відрізняється чудовою звукоізоляцією (до 43 дБ). Цього вистачає, щоб не пропустити в приміщення фоновий шум з вулиці. У профільних системах передбачено 2 контури ущільнення, що робить їх повністю герметичними. У закритому стані пил і волога в приміщення не потраплять. Важливим є те, що в разі пошкодження EPDM легко замінити.

Що стосується зовнішнього вигляду таких вхідних дверей, то в їх вишуканому і презентабельному вигляді Ви можете переконатися самі, переглянувши наш фотозвіт. Хоча ми завжди говоримо, що краще один раз замовити і поставити самому, ніж 100 раз побачити. Двері з ламінуванням здатні надати котеджу завершений архітектурний вигляд. Вони чудово поєднуються з різними декоративними оздоблювальними матеріалами і просто радують око! Наш замовник вибрав ламінування «під дерево», проте за бажанням профіль можна забарвити в будь-який з відтінків за шкалою RAL. Це питання обговорюється індивідуально. До речі, ламінація може бути як односторонньою, так і двосторонньою.

Конструкційні особливості профільної системи REHAU EURO 70 передбачають встановлення різних видів запірних механізмів. У тому числі Ви можете вибрати і замки з дистанційним механізмом. Безпека будинку гарантована, оскільки в профілі використовується потужне замкнуте армування, що забезпечує надійний захист від зламу і несанкціонованого доступу в приміщення.

Хочете більше дізнатися про Rehau Euro 70? Задайте питання нашим менеджерам, вони безкоштовно проконсультують Вас щодо вибору профільної системи. Допоможуть підібрати оптимальне рішення саме у Вашому випадку. Телефони знайдете на сайті. Телефонуйте самі або використовуйте форму зворотного зв’язку, наші менеджери незабаром зателефонують і допоможуть з орієнтовним розрахунком вартості заміни вікон чи дверей. Ми виготовимо металопластикові конструкції відповідно до Ваших побажань!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54