Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Балкон з винесенням і вікнами Brokelman

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення — 8 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Brokelman становить 7 - 10 днів

«Хрущовка» – це не привід відмовляти собі в комфорті. Навіть стару квартиру можна перетворити до невпізнання і максимально раціонально використовувати її площу. А якщо виконати винесення балкона від плити, то можна ще й збільшити вільний простір. Це популярне рішення в «хрущовках», яке вважається відносно недорогим. При цьому на балконному приміщенні можна облаштувати квіткову оранжерею, домашній кабінет або ж місце для дитячих ігор.

Однак потрібно враховувати деякі нюанси, які здатні обмежити таку реконструкцію. З першої сторони – це невеликий розмір виносу. Без отримання дозволу контролюючих інстанцій, більш ніж на 30-40 см збільшувати плиту не можна. Крім того, не можна перевантажувати винесений балкон важкими вікнами з двокамерними склопакетами. Ми в таких ситуаціях рекомендуємо встановлювати 4-камерну систему Брокельман. За вартістю вікна вітчизняного виробника одні з найдемократичніших. Більш того, в вікнах Brokelman дотримані всі необхідні параметри армування системи – достатня товщина підсилювача, П-подібний профіль, наявність елементів статичного посилення і широкий вибір добірних елементів (з’єднувачі, розширювачі, еркерні труби та кути в 90 градусів). Це дозволяє проектувати винесення балконів будь-якої складності.

Про якість робіт замовнику не варто турбуватися. В нашій команді працюють кваліфіковані майстри, які грамотно виконали винесення по периметру. Враховувалося первинний технічний стан об’єкту, наявний бюджет та індивідуальні побажання замовника.

До речі, ми виконуємо не лише зварювальні роботи та встановлення пластикових вікон, але й весь спектр робіт по ремонту балконів «під ключ». Це утеплення, зовнішня обшивка вагонкою і внутрішнє оформлення, вбудовані меблі та багато іншого.

Замовник, який звернувся до нас з проханням виконати винесення балкону від підлоги, залишився задоволений. Тепер в малометражній «хрущовці» стало комфортніше та просторіше. При цьому архітектура багатоповерхівки не зіпсована. Навпаки, вона придбала більш сучасний вигляд.

Плануєте відремонтувати балкон в хрущовці та замінити вікна? Якщо хочете розширити площу приміщення, варто замовити винесення від плити. Зателефонуйте нашим менеджерам, щоб безкоштовно проконсультуватися з питань, що Вас цікавлять та оформити замовлення на вигідних умовах.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54