Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Brokelman для будинки за програмою IQ energy

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 8 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Brokelman білого кольору 7-10 днів

Опір теплопередачі - 0,89

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Коли мова йде про скління приватного будинку, застосування теплих енергозберігаючих вікон напрошується само собою. Тим більше, що за сприяння Європейського союзу і Європейського банку з реконструкції та розвитку (ЄБРР) замовник вікон може компенсувати до 35% вартості встановлених вікон. З іншого боку, вартість вікон, що використовуються повинна бути по можливості не дуже великою, оскільки разом з відсотками по кредиту сума щомісячних виплат може перестати бути вигідною. Наш замовник на цьому об’єкті знайшов компроміс технологій енергозбереження і ціни, а ще придбав з вигодою в 35% від вартості своїх вікон!

Застосування для скління будинку п’ятикамерної системи бренду Brokelman вітчизняного виробництва є ідеальним варіантом. У поєднанні з двокамерними склопакетами з двома енергозберігаючими полотнами скла (з або навіть без заповнення камер інертним газом аргоном) опір теплопередачі таких вікон перевищує нормативне значення 0,75, а за ціною вартість скління на 25-30% нижча вартості закордонних аналогів, що досягають таких же характеристик . Це обумовлює популярність вікон Brokelman при виборі скління для приватного будинку на даний час.

Для скління цього будинку застосовувалася п’ятикамерна профільна система Brokelman B70 в поєднанні з двокамерним склопакетом з двома енергозберігаючими полотнами скла та заповненням камер склопакета інертним газом аргон, формула склопакета 4LowE-14Ar-4-14Ar-4LowE. Така конфігурація вікна дозволила замовнику взяти участь в програмі IQ energy.

Обираєте енергозберігаючі вікна? Залиште заявку на зворотний дзвінок, ми допоможемо з вибором і розрахуємо вартість Вашого проекту.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54