Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Веранда з теплими вікнами і дверима

Вартість вікон ≈ 2500 грн/м²

Значення вартості зазначенодля конкретного об'єкта

Термін виготовлення — 10 днів

Стандартний термін виготовлення складає від 7 до 14 днів

При будівництві приватного будинку часто виникає необхідність в облаштуванні входу в опалювальний простір, який може використовуватися в якості майданчика для відпочинку, зимового саду, оранжереї або їдальні. З огляду на те, що зазвичай там використовуються вікна великої площі і можливі великі тепловтрати, для уникнення цього необхідно максимально тепле скління.

Замовнику, який звернувся до нас з проханням засклити опалювальну веранду, ми порекомендували п’ятикамерний профіль українського виробника Koning. Це система класу А, яка відрізняється підвищеними тепло- і звукоізоляційні характеристиками (монтажна ширина 70 мм). Для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні вона додатково була оснащена двокамерним теплим склопакетом з енерегосберігаючим склом. Завдяки використанню оригінальних ущільнювачів забезпечується 100% герметичність.

Профіль відрізняється глянсовою білосніжною поверхнею, яка надійно захищена від УФ-випромінювання, механічних впливів. Вікна відрізняються елегантним і лаконічним дизайном. Наш замовник гідно оцінить простоту догляду за встановленими конструкціями. Достатньо періодично мити їх поверхню звичайною домашньою хімією, щоб підтримувати презентабельний вигляд.

Вхідні двері на об’єкті ми вирішили зробити штульпові, оскільки це дозволить легко заносити в будинок навіть габаритні речі. Що дозволить повноцінно використовувати великий отвір, для чого потрібно просто розкрити стулки на всю ширину.

Основна особливість металопластикових дверей штульпового типу – відсутність силового вертикального елемента (імпоста). Наша компанія гарантує високий рівень надійності штульпового з’єднання, завдяки чому конструкція не втратить захищеності і міцності. Відзначимо, що при виготовленні таких дверей ми індивідуально підбираємо ширину стулок. Цей параметр, обмежений лише габаритами склопакетів. До речі, штульпові двері можуть стати в нагоді не тільки для облаштування опалювальної веранди, а й для громадських місць, де щодня проходить великий потік відвідувачів.

Потрібно виконати скління або встановити вхідні пластикові двері? Звертайтеся, допоможемо з вибором профільної системи відповідно до Ваших вимог і наявного бюджету. Телефонуйте за вказаними на сайті vikna.ua номерами телефонів, щоб отримати консультацію. Хочете, щоб нашим менеджери зателефонували Вам? Просто заповніть форму зворотного зв’язку

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54