Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau з теплим монтажем в квартирі

Вартість вікон ≈ 2990 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau білого кольору 7 - 14 днів

Опір теплопередачі - 0,98

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Ринок віконних систем в Україні стає більшим, з’являються нові й нові пропозиції. Однак далеко не завжди витрати виправдовують себе. Щоб не помилитися у виборі, ми рекомендуємо обирати продукцію перевірених виробників. А якщо важливими є  енергозберігаючі характеристики, оптимальним рішенням стануть вікна Rehau. Віконна система Rehau Synego вважається однією з найтепліших. Відрізняється наявністю шести камер з монтажною глибиною 80 мм. За рахунок додаткового середнього контуру ущільнення і дуже товстого (іноді навіть трикамерного склопакета) вдається максимально скоротити тепловтрати.

Для нашого замовника, який звернувся з проханням встановити вікна в квартирі з теплим монтажем, ми підібрали саме Rehau Synego. У цій конструкції опір теплопередачі досягає 1 м2С / Вт і більше. В процесі встановлення використовувалися сучасні технології теплого монтажу, в тому числі прокладка самоклеючих гідро- і пароізоляційних стрічок.

Німецька компанія Рехау, яка виготовляє профільні системи «Сінего», зробила акцент саме на енергозберігаючі якості. Завдяки такому підходу вікно фактично не випускає тепло з приміщення, однак при цьому сонячні промені можуть безперешкодно потрапляти в кімнату. Це перетворило конструкцію в додатковий «опалювальний прилад». З огляду на те, що ціни на комуналку (в тому числі й опалення) ростуть «як на дріжджах», використання енергоефективного скління є дуже актуальним.

Плюс до цього клієнту сподобався рівень шумоізоляції. Вікна не пропускають вуличний шум. Спокій і тишу не порушуватимуть звуки проїжджаючих автомобілів або крики хлопців із двору.

Окрему увагу варто приділити зовнішньому вигляду профільної системи. Конструкція гармонійно вписується в інтер’єр. Пластик відрізняється ідеальною гладкістю, завдяки чому на поверхні профілю не затримується пил і бруд. Він не жовтіє і не тріскається з часом. Буде слугувати довгий час без втрати презентабельного зовнішнього вигляду.

Профільні системи REHAU SYNEGO відповідають запитам сучасних користувачів і вимогам актуальних стандартів, прийнятих в Україні та на міжнародному рівні. Ви можете бути на 100% впевнені у високій якості продукції. На всі вироби надається фірмова гарантія.

Звертайтеся до наших фахівців, якщо цікавить скління теплими вікнами REHAU SYNEGO. Досвідчені менеджери безкоштовно проконсультують з питань, що Вас цікавлять і виконають індивідуальний розрахунок вартості вікна. Телефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв’язку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54