Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Практичні вікна WDS кольору золотий дуб в приватний будинок

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 14 днів

Стандартний термін виготовлення вікон WDS з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,8

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Обираючи вікна для приватного будинкуважливо знайти рішення, яке буде оптимальним у співвідношенні ціна / якість. Вважається, що найкращим варіантом є п’ятикамерні системи товщиною 70 мм, із застосуванням 2-камерного склопакета та енергозберігаючого покриття.

Крім звуко- і теплоізоляційних характеристик, важлива естетика, так як саме від вигляду вікон багато в чому залежить зовнішній вигляд будинку. В цьому плані користуються попитом різні види зовнішньої ламінації. Зокрема, популярною є імітація дерева «золотий дуб».

Для цього можуть використовуватися різні варіанти профільних систем, і одна з кращих – WDS 500 Дніпровського заводу з іноземними інвестиціями “Міропласт”. Важливим є те, що нанесення плівок, які надають колір, здійснюється на самому заводі-виробнику профілів. Це забезпечує високу якість покриття. Постійна наявність зовнішньої ламінації «золотий дуб» на складі істотно прискорює процес виготовлення вікон.

Саме вікна WDS з ламінуванням «золотий дуб» ми і порадили нашому шановному клієнту для скління приватного будинку. Такі вікна допоможуть розставити акценти, створити м’яке світло в приміщеннях і створити фокус в екстер’єрі будинку. Ламінуюча плівка не втратить колір при використанні, так як вона стійка до зовнішніх впливів: вітру, УФ-випромінювання, дощу, перепаду температур. При цьому Ви відзначите надійність, простоту догляду, високі звуко- і теплоізоляційні якості. Для підтримки ламінованих вікон в порядку досить періодично доглядати за ними звичайними миючими засобами.

Дослідження, які проводила компанія-виробник WDS, показують, що за експлуатаційними якостями ламіновані вікна не поступаються тим, які виконані в традиційному білому кольорі. На відміну від багатьох інших виробників, українська компанія «МІРОПЛАСТ» встановлює доступні ціни на кольорові ПВХ-вікна.

Переглянувши наш фотозвіт Ви можете самі переконатися, що «золотий дуб» виглядає дорого і стильно. Погодьтеся, такі конструкції складно відрізнити від дерев’яних. При цьому завдяки ламінації вироби стали менш схильні до потертостей. А це гарантія того, що вони прослужать довгий час без втрати презентабельного зовнішнього вигляду.

Якщо Ви теж маєте бажання замовити металопластикові вікна WDS для скління приватного будинку, зверніться до наших фахівців. Зв’яжіться з менеджерами vikna.ua за вказаними телефонними номерами або заповніть форму зворотного зв’язку. Ви отримаєте відповіді на всі запитання й індивідуальний розрахунок вартості скління приватного будинку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54