Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau «антрацит» для будинку

Вартість вікон ≈ 2600 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,79

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Колір зовнішньої поверхні вікон грає важливу роль у формуванні вигляду будівлі. Тому при виборі скління варто враховувати не лише експлуатаційні характеристики профілю та склопакета, але й презентабельність зовнішнього вигляду конструкції.

Нашому шановному замовнику в приватний будинок ми порадили встановити вікна Rehau Euro 70 з ламінуванням “антрацит”. Це практичне і модне рішення. Завдяки ламінуючій плівці ПВХ-вікна стають більш довговічними і надійними. Така поверхня:

 • не боїться впливу прямих сонячних променів;
 • стає додатковим захистом при механічному впливі;
 • повністю безпечна, не виділяє в навколишнє середовище токсичних речовин;
 • зберігає презентабельність впродовж всього експлуатаційного терміну;
 • не потребує спеціального догляду.

Але найголовніше – це оригінальність, яку ламінація надає конструкціям. Якщо раніше у віконному виробництві домінували вироби білого кольору або з імітацією «під дерево», то сьогодні користуються попитом більш ексклюзивні варіанти. Колір “антрацит” – одне з сучасних рішень. Вікна отримують лаконічний, але в той же час стильних і витончений дизайн. Варто сказати, що такі конструкції відмінно поєднуються з іншими відтінками (наприклад, коричневим, білим, жовтим та іншими). Металевий “антрацит” створює атмосферу стриманості і комфорту.

Що стосується експлуатаційних характеристик профільної системи, то профільну систему Rehau Euro 70 недарма називають «сучасним віконним стандартом». Вона відрізняється підвищеним захистом від пилу й опадів, звукоізоляцією до 43 дБ, енергозберігаючими характеристиками та іншими численними перевагами. 5-камерна будова профілю, монтажна ширина 70 мм – це гарантія того, що такі металопластикові вікна будуть надійно захищати від холоду в зимову пору та спеки влітку.

Бажаєте, щоб Ваш будинок був затишним? Подбайте про якісне і красиве скління металопластиковими вікнами. Наші фахівці готові зробити індивідуальний розрахунок вартості. Звертайтеся вже зараз, контактні номери телефонів вказані на головній сторінці сайту. Також Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку, менеджери зателефонують і детально проконсультують з будь-яких питань.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54