Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Лоджія WDS та недорога шафа

Вартість вікон ≈ 1750 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон WDS для балкона становить 7 - 10 днів

Скління лоджії металопластиковими вікнами – просте рішення, що дозволяє збільшити корисну площу квартири, позбутися вуличного шуму та протягів, опадів і вітру.

Нашому замовнику потрібно було створити комфортний простір на лоджії. Щоб «вбити одним пострілом двох зайців», ми порадили використовувати для скління український профіль WDS 400. Це популярне рішення, з огляду на низьку ціну і високу якість конструкції вітчизняної компанії «МІРОПЛАСТ». Виробник дотримується сучасних тенденцій будівельної індустрії. Основний акцент робиться на звуко- і теплоізоляцію, а також практичність та надійність конструкцій. Це гарант того, що в лоджії буде оптимальний мікроклімат навіть у холодну пору року.

Ми порадили встановити вікна WDS тому що вони:

 • відповідають стандартам екологічної безпеки;
 • стійко витримують атмосферні впливи (вітрові навантаження, УФ-випромінювання тощо);
 • відрізняються гарною теплоізоляцією (встановлюється двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом), завдяки чому рахунки на опалення знижуються до 30%.
 • забезпечує високу звукоізоляцію: вуличний шум не буде заважати комфортному відпочинку мешканців.
 • мають тривалий термін експлуатації (до 50 років), впродовж якого конструкція не втратить свій привабливий зовнішній вигляд і характеристики;
 • зручність догляду завдяки гладкому похилому фальцю (віконна рама підтримується в чистоті);
 • стильний класичний дизайн, який гармонійно доповнює інтер’єр квартири і дарує відчуття комфорту.

Щоб максимально раціонально використовувати простір, бічні стінки лоджії виготовлялися з непрозорих сендвіч-панелей. Це дозволило облаштувати в цьому місці зручні і максимально недорогі вбудовані шафи. Дверцята виробів облицьовані звичайною пластиковою вагонкою. Недороге і практичне рішення! Замовник залишився задоволений роботою – а це для нас найкраща нагорода.

Бажаєте дешево засклити лоджію? Звертайтеся –  запропонуємо варіанти саме для Вас. Щоб отримати безкоштовну консультацію, телефонуйте за вказаними на нашому сайті контактними номерами або заповнюйте форму зворотного зв’язку. З урахуванням Ваших індивідуальних побажань буде зроблений орієнтовний розрахунок вартості скління.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54