Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Кольорові вікна WDS для веранди

Вартість вікон≈ 2650 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 14 днів

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Веранда в заміському будинку надає споруді завершений вигляд. А якщо вона ще й засклена кольоровими пластиковими вікнами, можна одним пострілом «вбити двох зайців»: домогтися презентабельного зовнішнього вигляду споруди і забезпечити там комфортний мікроклімат. Ви отримуєте повноцінне приміщення, де можна відпочивати у вільний час разом з сім’єю та друзями.

Коли клієнт звернувся з проханням засклити веранду в заміському будинку, ми порекомендували  вікна WDS з ламінацією. Ця система має максимальну кількість колірних рішень, тому легко підібрати найкращий варіант, який буде гармоніювати з інтер’єром та екстер’єром будівлі. Крім того, ціна на такі вікна істотно нижча, ніж у більшості європейських брендів

Кольоровий профіль WDS 400 є одним з найбільш затребуваних у наших замовників. Причина такого вибору зрозуміла: чотирикамерна система з монтажною глибиною 60 мм дає фору трикамерним профілям і при цьому коштує значно дешевше п’ятикамерних. Дозволяє встановлювати склопакет шириною до 32 мм. Що стосується армування, то воно таке саме, як і в більш дорогих аналогах. Завдяки П-подібним підсилювачам зі сталі конструкція добре витримує вітрові навантаження.

За результативністю енергозбереження пластикові вікна WDS 400 в більш ніж 2 рази перевершують старі дерев’яні. Це гарантія збереження тепла в холодну пору року та економія на кондиціонуванні влітку. За теплозберігаючими властивостями такі конструкції відповідають клімату України. Плюс до цього відмінна герметичність, яку забезпечує еластичний ущільнювач. Протяги виключені.

Форми і лінії ПВХ-вікон WDS 400 витримані в стилі всіх виробів від компанії Міропласт. Пластик високої якості + ламінація – вигідний тандем. Такі вироби стійко витримують негативні зовнішні впливи, зберігаючи презентабельний зовнішній вигляд. Догляд за кольоровими вікнами WDS 400 простий. Вони не потребують регулярного фарбування. Досить за необхідністю мити їх звичайною домашньою хімією.

Плануєте скління веранди і приглядаєтеся до кольорових вікон? Звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонними номерами. Вони нададуть безкоштовну консультацію та допоможуть визначитися з найбільш вигідним рішенням в конкретному випадку. Також для зв’язку з менеджерами можна скористатися формою зворотного зв’язку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54