Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Шестикамерний профіль Vigrand в котеджі

Вартість вікон ≈ 2960 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Vigrand становить від 7 до 14 днів

Опір теплопередачі - 0,87

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Щоб котедж був теплим і затишним, важливо подбати про його скління. Вимоги до енергозбереження вікон постійно збільшуються, так як зростає вартість опалення. Встановивши металопластикові вікна з високим теплозахистом, Ви відзначите те, що суми в платіжках істотно зменшаться.

На сучасному ринку з’явилося багато нових віконних систем, які відрізняються від попередніх великою кількістю камер й більшою товщиною. Однією з цікавих розробок останнього часу є шестикамерні вікна Vigrand від українського виробника профілів Еврофасад.

Наш замовник шукав недорогі та дуже якісні вікна для приватного будинку. Оптимально для цього підходять вікна Вігранд. Незважаючи на максимальний теплозахист, вартість таких конструкцій практично не змінилася в порівнянні з п’ятикамерними попередниками. Цього виробникові вдалося домогтися завдяки професійному обладнанню та передовим технологіям, які використовуються при виготовленні нових систем.

Вікна «Вігранд» з монтажною шириною 70 мм мають відмінні показники вологостійкості, повітропроникності, шумоізляціі та енергозбереження. Додаткова перевага – високий опір вітровим навантаженням і стійкість до зламу (завдяки армуванню квадратом замкнутого перетину).

З огляду на те, що вікна з 6-камерної профільної системи мають підвищену енергоефективність, ця покупка повністю виправдає себе за декілька років (за рахунок заощаджень на кіловатах). Опір теплопередачі на 20-30% більше, ніж у 5-камерного профілю, воно становить 0,869 м2 • К / Вт.

Вікна Vigrand 6 повністю відповідають вимогам державної програми енергозбереження. А це гарантія того, що можна розраховувати на 35% компенсації вартості скління. На всі конструкції є гігієнічні висновки та сертифікати відповідності.

Білосніжна глянсова поверхня Vigrand 70 тривалий час збереже свій презентабельний зовнішній вигляд. Специфічного догляду такі вироби не потребують. Крім того, вони не бояться зовнішніх впливів (дощу, вітру та ін.).

Скління металопластиковими вікнами надасть котеджу замовника елегантний та красивий вигляд. Переконайтеся в цьому самі, переглянувши фото об’єкта.

Телефонуйте вже зараз нашим фахівцям, якщо плануєте встановити енергозберігаючі вікна в котеджі чи особняку. Вони допоможуть підібрати відповідне рішення в кожному конкретному випадку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54