Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau кольору «золотий дуб» в приватному будинку

Вартість вікон ≈ 2500 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,85

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Які вікна обрати в тому випадку, коли потрібно добре, красиво, тепло і надовго? Обирайте класику і перевірені варіанти. Такий вибір зробив наш замовник для свого котеджу.

Вікна для цього будинку виготовлені в профільній системі Rehau — можна сказати “віконній класиці”. У склінні використовуються два профілі: для частини вікон п’ятикамерний Rehau Euro-Design 70, для інших (дитяча і приміщення постійного проживання) семикамерний Rehau SYNEGO.

Вікна заламіновані високоякісною плівкою під колір “золотий дуб”, а сама основа профілю не біла, а коричнева (кольору “карамель”), профіль з цими характеристиками виготовляється тільки на виробництві Rehau в Німеччині.

В одному замовленні об’єдналися всі тонкощі віконних технологій – ламінація (нанесення на вікна декоративної плівки), конструкції великої площі і складної геометрії (трапеції, трикутники, арки). До слова, монтаж верхніх вікон здійснювався з використанням будівельних риштувань.

Виготовлення вікон відбувалося за стандартами, контрольованими компанією Rehau на авторизованому виробництві. Виробництво конструкцій зайняло майже місяць (ламіновані профілі Euro-Design 70 і Synego постачаються з Німеччини), а монтаж усієї кількості вікон відбувався впродовж тижня.

Кріплення конструкцій здійснювалося на монтажні анкери, монтажний шов задувався піною. Зовнішня гідроізоляція монтажного шва буде проведена силами будівельників замовника при виконанні фасадних робіт (що було погоджено).

Якими повинні бути ідеальні вікна для приватного будинку? Напевно, такими як на цьому об’єкті. Крім “породистих” профілів вікна можуть похвалитися теплими склопакетами товщиною 40 мм, двома енергозберігаючими полотнами скла, заповненням камер склопакету інертним газом – аргон (формула склопакету 4LowE-14Ar-4-14Ar-4LowE).

Значення опору теплопередачі при зазначеній комплектації для вікон Rehau Euro-Design 70 складе 0,78. Для Synego- 0,85 (при необхідному значенні 0,75). При грубих розрахунках за 20 років вікна допоможуть заощадити на опаленні цього будинку майже півмільйона гривень!

У вікнах встановлена ​​надійна австрійська фурнітура Maco (гарантія від виробника 10 років) з необхідним мікропровітрюванням, піднімачем стулки, що блокує неправильне відкривання.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54