Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна VEKA для приватного будинку – буде тепло!

Вартість вікон ≈ 2500 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,85

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

«Якщо вікна, то VEKA», – напевно багато хто чув цей рекламний слоган. І це не пусті слова. Насправді, металопластикові конструкції німецького бренду показали себе з найкращого боку. Тому, коли постало питання із скління котеджу, ми порадили нашому шановному клієнту звернути увагу на лінійку цього виробника.

Був обраний профіль VEKA Softline. За параметрами енергоефективності, звукоізоляції та зовнішнім виглядом складно знайти альтернативу в цьому ціновому сегменті. Ці профільні системи на 100% відповідають вимогам сучасного споживача.

П’ятикамерна профільна система VEKA Softline класу А з двокамерним енергозберігаючим склопакетом забезпечує всі необхідні параметри теплозахисту та безпеки, а за своїми дизайнерськими якостями прекрасно доповнить інтер’єр житлового будинку.

З огляду на те, що крім класичних прямокутних вікон, в котеджі нашого замовника потрібні були аркові, VEKA Softline підійшов відмінно. Профіль передбачає близько 40 різних геометричних рішень. І ми підібрали відповідне – з елегантним контуром та глянсовою поверхнею. Додатковою прикрасою металопластикових вікон стали декоративні шпроси, які підкреслили класичність і витонченість фасаду. Ми чудово розуміємо, що кожна людина хоче зробити свій дім комфортним і неповторним. Обираючи вікна VEKA, проблем з цим ніколи буде.

Однією з найважливіших функцій будь-якого скління, а тим більше котеджного – енергозбереження. Близько 25% тепла «виходить» саме через вікна. VEKA Softline дозволяє вирішити проблемне питання. Відсутність протягів, збереження оптимального мікроклімату – ключові переваги віконних системи VEKA Softline. Тепер нашому клієнту не страшні непідйомні рахунки за газ або електрику в період холодів.

Ви також замислилися про скління котеджу або приватного будинку? Veka – кращий вибір в цьому випадку. Щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості металопластикових вікон, скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте нашим фахівцям. Вони безкоштовно проконсультують з питань, що Вас цікавлять – звертайтеся!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54