Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Дах для скління веранди

Вартість даху ≈ 2700 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 1 день

За 1 робочий день наші монтажники виготовляють конструкцію даху

У будинку панує затишок і спокій, але трохи не вистачає місця в передпокої? Вирішити це питання можливо облаштуванням веранди. Це не так дорого, як здається. Найголовніше – правильно побудувати дах над верандою для її подальшого скління.

Ми готові допомогти в цьому! Тому, коли до нас звернулися з проханням знайти найбільш практичний і недорогий спосіб, досвідчені фахівці прийняли єдине рішення – спорудити односхилу покрівлю. При цьому дах укладається поверх зварених металевих ферм з куточків та квадратних труб, які зварені між собою з невеликим нахилом. Конструкція спирається на квадратні труби в кутах.

Закочувати рукава і братися за справу самостійно – нелогічне рішення. По-перше, без спеціальних знань на облаштування навіть найпростішого односхилого даху буде потрібно не один день. По-друге, неграмотне проектування конструкції і організація робіт загрожує неприємними наслідками. Наш клієнт прийняв правильне рішення – залучити професіоналів.

Наша команда виконала роботу з урахуванням всіх побажань замовника. В результаті отримали:

  • Оперативність зведення. На відміну від трьох-і двосхилих покрівель односхилий не потребує складної кроквяної системи, що дозволило швидко впоратися з поставленим завданням. Головне – правильний розрахунок кута нахилу, завдяки чому опади не будуть накопичуватися зверху покрівлі.
  • Заощадження коштів. Односхилий дах менший за площею, ніж інші види подібних конструкцій, що дозволяє заощаджувати на покрівельному матеріалі, паро- та гідроізоляції, закупівлі дерева для кроквяної системи.
  • Зручність обслуговування. Наш клієнт ще не оцінив цю перевагу, але все попереду. Якщо буде потрібен ремонт (всяке буває), у домовласника не виникне незручностей при усуненні дефектів.
  • Стійкість до вітрових навантажень. Площина схилу спрямована назустріч вітрам. А завдяки нахилу компенсується навіть високе снігове навантаження.

Отриманим результатом задоволений не лише замовник, але і ми. Тепер залишиться тільки засклити веранду якісними та енергоефективними вікнами, щоб створити повноцінне приміщення.

Якщо Ви теж бажаєте облаштувати веранду в заміському будинку або котеджі – звертайтеся. Телефонуйте за номерами, які вказані на нашому сайті, вже зараз, щоб обговорити умови подальшої співпраці та отримати індивідуальний розрахунок. Ми допоможемо реалізувати ваші задуми!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54