Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Koning з теплим монтажем

Вартість вікон ≈ 3700 грн/м²

Значення вартості зазначене для конкретного об'єкта

Термін виготовлення — 24 дні

Термін виготовлення вікон зі шпросами становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі— 0,8

Вікна відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

При склінні котеджів в сучасних умовах до теплозахисних властивостях віконних конструкцій традиційно висувають високі вимоги. Не дивно, адже від цього залежить комфорт мікроклімату в будинку, а також суми в платіжках за опалення чи кондиціонування.

Щоб забезпечити необхідний рівень енергозбереження, ми рекомендуємо використовувати п’яти- і шестикамерні профільні системи. У поєднанні з двокамерними склопакетами підвищеної товщини (від 40 мм) і використанням скла з енергозберігаючим покриттям це дає оптимальний результат.

Однак є й інші умови, які рекомендується дотримуватися при встановленні вікон в будинку, призначеному для постійного проживання. Одна з них – використання профілів з товщиною зовнішніх стінок 3 мм. Це системи класу А, що відрізняються найвищими теплоізоляційними якостями. Плюс до того – такі конструкції краще справляються з навантаженнями (постійним відкриттям / закриттям, вітровим тиском тощо). Це запобігає передчасному механічному зносу вікон, забезпечує додатковий захист від тріщин в місцях стиків зварних швів та ін. Профілі класу А – ідеальне рішення для тих, хто зацікавлений у вікнах з найбільш високими експлуатаційними властивостями.

Думаєте, що за якість доведеться переплачувати? Ні, можна обійтися і без цього. Наприклад, нашому шановному замовнику ми порекомендували купити вікна з профілів українського бренду Koning. Це система класу А, яка не тільки гарантує високий теплозахист, але і забезпечує довговічність, міцність віконних конструкцій. При установці вікон наші фахівці подбали про те, щоб захистити монтажні шви від руйнівного впливу УФ-випромінювання. Для цього використовувалися паронепроникні зовнішні герметики і гідроізоляційні стрічки (теплий монтаж). Ми впевнені в тому, що про заміну скління на об’єкті нашому замовнику не доведеться думати протягом декількох років.

ПВХ-система Koning, яку ми порекомендували замовнику для скління котеджу, відрізняється елегантним дизайном і глянцевою поверхнею. З огляду на те, що з цього профілю можуть виготовлятися відкидні, розсувні, поворотно-відкидні конструкції різної конфігурації, всі побажання клієнта були задоволені. Наш замовник гідно оцінив чудову тепло- і шумоізоляцію вікон, полегшене регулювання фурнітури і наявність якісного ущільнювача, що забезпечує 100% гідроізоляцію. Крім того, варто відзначити, що профільні системи Koning повністю відповідають вимогам ДСТУ та відрізняються екологічністю. Вони на 100% безпечні для здоров’я і життя.

Замислюєтеся про заміну старих вікон або потрібно «з нуля» склити котедж, приватний будинок або квартиру? Звертайтеся до наших фахівців для отримання безкоштовної консультації та індивідуального розрахунку. Допоможемо підібрати оптимальне рішення! Контактні телефони вказані на нашому сайті. Телефонуйте в зручний час або використовуйте форму зворотного зв’язку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54