Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS на балконі із зовнішньою ламінацією «антрацит»

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон WDS для балкона 7 - 10 днів

Ми займаємося встановленням вікон не перший рік і за цей час встигли порівняти за технічними характеристиками різні конструкції. При виборі скління для балкону, щоб і якість була «на висоті», і ціна не «кусалася», оптимальним варіантом є вікна WDS. Це вироби вітчизняного виробника, які при своїй низькій ціні зберегли бездоганну якість, яка відповідає запитам сучасних користувачів.

Перегляньте фотозвіт з одного з останніх об’єктів, де використовувалися вікна WDS 400. Завдання стояло недорого і якісно засклити балконне приміщення. І ми впоралися на всі 100%. Клієнт задоволений, і на те є декілька причин.

В першу чергу – це доступна ціна. З огляду на економічне становище в країні і брак коштів, на ремонт балкону виділяється невелика сума. Серед найбільш економних варіантів профіль WDS 400, що виготовляється дніпропетровською компанією «Міропласт», – один з кращих. Відноситься до класу «В» і має товщину зовнішніх стінок в межах 2,6-2,7 мм. Монтажної ширини 60 мм достатньо для того, щоб забезпечити великий коефіцієнт теплового опору. Це чотирикамерна профільна система в 2 рази краще за показниками енергозбереження, ніж дерев’яні вікна.

Якість пластмаси в WDS 400 – гідна похвали. Матеріал повністю відповідає вимогам екологічності та безпеки. Продукція «Міропласт» сертифікована за стандартами ДСТУ.

Щоб на балконі була завжди комфортна атмосфера, потрібна гарна шумоізоляція. У цьому питанні WDS 400 не програє більш дорогим імпортним аналогам. Для поліпшення звукоізоляції в профілі використовується якісний 2-контурний ущільнювач, як і в більш дорогих лінійках WDS.

Наступна перевага – підвищена міцність, якої вдалося досягти за рахунок П-подібного сталевого підсилювача. Він відмінно протистоїть вітровим навантаженням і перешкоджає деформації рами. Це особливо важливо, враховуючи те, що балкон знаходиться на високому поверсі.

Також не можна не згадати про естетичний зовнішній вигляд віконних систем. Вони витримані в стилі всіх виробів виробника «Міропласт». Для цього балкону була обрана зовнішня ламінація кольору сірий антрацит для відповідності колірного рішення фасаду будівлі – це вимога керуючої компанії. Однак у профілі є й інші рішення: золотий дуб, темна вишня, дуб монтана, горіх. Кольорові вікна дозволяють вирішувати будь-які завдання дизайнера і створювати індивідуальний інтер’єр.

Вам сподобався профіль WDS 400? Це ідеальний вибір для недорого та якісного скління балкона. Звертайтеся до наших фахівців для отримання безкоштовної консультації та індивідуального розрахунку вартості заміни вікон.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54