Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Недорогий еркерний балкон Open Teck

Вартість вікон ≈ 1600 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 7 днів

Стандартний термін виготовлення вікон OPEN TECK для балкона становить від 7 до 14 днів

Придбання квартири в новобудові супроводжується численними клопотами, пов’язаними з ремонтом. А задоволення це не з дешевих. Причому «левова частка» витрат припадає на скління.

Нашому шановному замовнику необхідно було встановити вікна на еркерні балкони. Завдання досить витратне. Отримати хороший результат при мінімальних витратах можна виключно із застосуванням сучасних вітчизняних профільних систем. Максимальну популярність в останні роки отримав елегантний український профіль Open Teck De-Lux 60 мм, у вікнах з якого вигідно поєднуються невисока вартість та відмінні споживчі властивості. Його ми й порекомендували для встановлення вікон на балконі.

Причини популярності вікон Open Teck наступні:

 • Доступна ціна. Цей профіль не дарма назвали «українським Рехау». За характеристиками він не поступається німецькому побратиму, але коштує на 20-30% дешевше. А це істотна економія.
 • Гідні тепло- і звукоізоляційні характеристики. Незважаючи на те, що монтажна глибина профілю 60 мм, він відрізняється підвищеним опором теплопередачі (0,71 м2 · ° С / Вт).
 • Відповідність європейським стандартам. Система сертифікована відповідно до актуальних норм, відповідає вимогам сучасних споживачів.
 • Надійність. Посилене армування та інноваційний пластик забезпечують необхідну жорсткість конструкції, що важливо, з огляду на те, що її встановлення проводилося в багатоповерхівці.
 • Елегантний дизайн. Вікна Open Teck De-Lux стануть прикрасою балкону. Лаконічний дизайн, білосніжний пластик рами і досконала геометрія – ці конструкції варті уваги найвимогливіших клієнтів. Перегляньте наш фотозвіт та переконайтеся в цьому самі.
 • Герметичність. Вікна Опентек не пропускають настирливий вуличний шум, протяги і пил, забезпечуючи комфортний мікроклімат.
 • Довговічність. При виготовленні Open Teck De-Lux використовується перевірена фурнітура та екологічний пластик. Вироби збережуть презентабельний зовнішній вигляд впродовж довгого часу. Пластик витримує температурний перепад від -40С до + 60С. Це відповідне рішення для кліматичних умов України.
 • Простота догляду. Підтримання належного зовнішнього вигляду вікон не викличе складнощів. Ідеально гладка поверхня не накопичує пил, для догляду за ними необхідно періодично мити їх звичайною домашньою хімією.

Отриманим результатом клієнт залишився задоволений на 100%. А ми раді тому, що допомогли вирішити питання з склінням за невеликі гроші.

Теж бажаєте засклити еркерний балкон недорогими, але якісними ПВХ-вікнами? Для оптимізації витрат обирайте Open Teck De-Lux з монтажною шириною 60 мм. Телефонуйте нашим менеджерам для отримання безкоштовної консультації та індивідуального розрахунку вартості скління. Контактні номери вказані на сайті. Також Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку, зазначивши зручний час для отримання консультації фахівців.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54