Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна та двері Koning для котеджу

Вартість вікон ≈ 2100 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 11 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Koning білого кольору 7-14 днів

Опір теплопередачі - 0,77

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

На фотографіях представлений наш об’єкт засклений вікнами та пластиковими дверима Koning з високим показником енергозбереження та прикрашеними білими шпросами.

Сьогодні вікна Koning — найкращий вибір на користь економії як енерговитрат, так і коштів на придбання вікон, а також високу якість пластику, виготовлення віконних конструкцій і бездоганний зовнішній вигляд.

Коли в 2006 році розроблявся новий п’ятикамерний профіль для металопластикових вікон з підвищеними показниками надійності, довговічності і теплозахисту, йому було присвоєно назву Кьонінг, що в перекладі з голландського означає “Король”. Таке гучне ім’я обрано не випадково – цей профіль по товщині зовнішніх (від 3 мм замість 2,5 мм) і внутрішніх (від 2,5 мм замість 2 мм) стінок істотно перевищує більшість конкуруючих віконних систем. Це українська профільна система класу А.

Навіть таке невелике збільшення товщини стінок істотно підвищує міцність зварних кутів вікон через зростання площі зварювання, зменшує відхилення профілів від прямолінійності, перешкоджає висмикування з профілю саморізів, що закріплюють сталеве армування і фурнітуру.

В результаті всього цього істотно знижується ймовірність утворення тріщин на профілях вікнах, зменшуються деформації від перепадів температур, вікна краще протистоять динамічним навантаженням вітру і відкривання стулок, фурнітура служить набагато довше і не вимагає постійного регулювання.

Пятикамерний профіль Кьонінг, має високий показник опору теплопередачі (0,97 м2С / Вт), П-подібний підсилювач з горизонтальною полицею 35 мм має високий момент інерції для протидії статичним і динамічним навантаженням.

Ми рекомендуємо бренд Koning як найкращі вікна для приватного будинку, весь набір зазначених вище характеристик забезпечать їх надійну і тривалу службу. У поєднанні зі склопакетом товщиною 40 мм з двома енергозберігаючими покриттями, такі вікна можна замовити за програмою “теплих кредитів”— IQ energy чи державною програмою і повернути 35% від вартості замовлення.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54