Пластикові вікна за низькими цінами
з гарантією 10 років
Вікна для приватного будинку від офіційного партнера за найкращою ціною
Залиште заявку вже зараз!
Забезпечать вікна з п'яти-, шестикамерних профілів з енергозберігаючим склом та інертним газом в камерах склопакету
Протизламна фурнітура убезпечить вікна від відкриття з вулиці простим інструментом, а триплекс скло буде неможливо розбити
Замовте кольорові вікна, щоб прикрасити фасад будинку. В склопакети можна встановити білі або кольорові шпроси, обрати колір віконних ручок
Використовуйте додаткові можливості віконної фурнітури: покрокове мікропровітрювання, блокіратор помилкового відкриття та інші
Монтаж відповідно ДСТУ виконується із застосуванням якісних монтажних матеріалів. Для встановлення вікон в приватний будинок необхідний енергозберігаючий монтаж
Замовляйте вікна будь-якої форми: круглі, трикутні, трапеції, арки, і великі за площею скління: сходові марші, вікна-вітражі, зсувні двері
58 мм
3
Для того, щоб максимально зменшити тепловтрати через вікна, що особливо актуально для приватних будинків, слід дотримуватися двох основних правил:
Звичайно, краще застосовувати системи з додатковим середнім контуром ущільнень, оскільки це дозволяє знизити тепловтрати через притвор вікна
Кольорові, а точніше ламіновані покриття зовнішніх поверхонь профілів (імітація порід дерева або деякі популярні кольори) стають причиною збільшення вартості вікна. Причина – досить дорогі імпортні матеріали, які для цього використовуються, особливо для ламінації.
Ступінь дороговизни залежить від вартості білих вікон. Для економічних брендів профілю здорожчання може досягати 30% (при ламінації з одного боку) і 60% при двосторонній, для більш дорогих вікон – 15 та 30% відповідно.
Для максимального захисту вікон від проникнення найкраще застосовувати металеві решітки. Але якщо стоїть завдання обійтися без решіток (це краще з точки зору пожежної безпеки), то можуть використовуватися такі варіанти додаткового захисту від проникнення через вікна:
По-перше, технологія монтажу залежить від того, з якого матеріалу збудовані стіни будинку. Якщо стіни з м’яких матеріалів (пінобетон, ракушняк) – вікна монтуються на анкерні болти або турбогвинти, якщо з щільних матеріалів – (цегла, бетон) на монтажні пластини.
По-друге, необхідно захистити піну від вигорання на сонці і монтажний шов від протікання зовні. Самим недорогим та ефективним прийомом такого захисту є нанесення герметика.
Виконання цих вимог забезпечить монтаж згідно ДСТУ.
При монтажі можуть використовуватися пористі саморозширювальні стрічки (ПСУЛ) або липкі герметизуючі стрічки. Необхідність застосування цих матеріалів обговорюється з замовником.
Мінімальна комплектація вікна для квартири для отримання кредиту з компенсацією 35% повинна бути наступною:
Більше інформації на сторінці Розстрочка
Згідно договору, гарантія на встановлені нашою фірмою вікна складає 10 років.
Гарантійні зобов’язання поширюються на всі елементи вікна та монтаж.
При укладанні договору вноситься передплата в розмірі не менше 70% вартості замовлення згідно договору. Інша частина сплачується після монтажу при підписанні акту виконаних робіт.
При безготівковому розрахунку слачується повна вартість замовлення.
Стандартний термін виготовлення замовлення 10-12 робочих днів, в осінньо-зимовий період терміни можуть збільшуватися до 20 днів.
Для кольорових вікон або вікон нестандартної форми терміни збільшуються до 30 днів.
Термін виконання замовлення вказується в договорі і обговорюється з менеджером під час підписання.
Ви будуєте будинок і настав час замовляти і встановлювати вікна? Ознайомтеся з важливою інформацією перед вибором.
Який профіль краще обрати для вікон в приватний будинок?
Не будемо приділяти багато часу вікнам для будинків літнього проживання – такі будинки називаються “дача”, як правило, в них встановлюються вікна з бюджетних профілів. Розглянемо докладніше варіанти скління приватних будинків для постійного проживання.
Є головний неписаний закон: в приватний будинок слід встановлювати теплі вікна. Площі будинків перевищують площі міських квартир, та й тарифи для заміських будинків вищі. Тому все, що пов’язано з енергозбереженням, для приватних будинків – набагато актуальніше.
У приватний будинок встановлюються п’яти-, шести- або семикамерні системи. Ці системи мають підвищену монтажну глибину від 70 мм до 92 мм, що зменшує тепловтрати вікна. У широких багатокамерних системах часто встановлюється три шари ущільнювача, що підвищує довговічність фурнітури за рахунок її відділення від вологи та пилу, та істотно зменшує повітропроникність вікон. Звичайно, ці системи коштують дорожче, але в приватному будинку комфорт і економічність потребують вкладення коштів.
У приватних будинках широко використовуються різні елементи декорування вікон – наклеювання на поверхню профілю плівки. Найчастіше використовуються плівки, що імітують породи дерева: золотий дуб, махагон (червоне дерево), темний дуб і горіх. Бувають варіанти й інших порід дерева, а також деякі поширені кольори – сірий, червоний, чорний.
Якщо профілі ламінуються з двох сторін, то зазвичай стоїть завдання прибрати білий колір із торців рами та стулки (щоб при відкритому отворі була повна імітація дерева).
Оскільки вимоги до захисту від зовнішніх впливів в приватних будинках підвищені, то в вікнах для будинку використовується 3 контури ущільнення, при цьому віконна фурнітура отримує додатковий захист від вологи, пилу, протягів, а сама конструкція отримує додатковий теплозахист і захист від шуму.
Наша порада: при виборі вікон для приватного будинку зверніть увагу на системи з трьома контурами ущільнення.
Вибір склопакету для приватного будинку.
У приватному будинку необхідно використовувати максимально теплі склопакети. Це обов’язково двокамерні (три полотна скла) конструкції з одним або двома полотнами енергозберігаючого скла. Обираються склопакети максимальної товщини (не менше 40 мм), часто камери склопакетів заповнюються газом аргоном. Опір теплопередачі таких багатокамерних вікон з максимально теплими склопакетами досягає значення 1.0 або навіть вище, тоді вікна стають “пасивними системами сонячного опалення”, тому що взимку тепловтрати через ці вікна можуть бути менші, ніж надходження тепла від сонця.
Власники будинків, які вдумливо відносяться до комфорту та економії витрат на експлуатацію будинку, найчастіше для різних фасадів або приміщень різного призначення використовують різні склопакети. Наприклад, на південних фасадах в зовнішніх склопакетах переважно застосовується сонцезахисне скло, в котельних або неопалюваних приміщеннях – просто однокамерних склопакетів.
Для надання вікнам в приватному будинку більшої архітектурної виразності застосовують так звані шпроси – декоративні планки, які розміщуються всередині склопакету. У вікна з невеликими склопакетами монтують вузькі шпроси, а в великих вікнах – широкі.
Вибір віконної фурнітури
У приватному будинку вікон набагато більше, ніж в міській квартирі, тому й вищі вимоги до фурнітури. Адже ніхто не хоче постійно викликати майстрів з приводу ремонту фурнітури, та ще й за місто.
Питання захисту від проникнення в приватному будинку набагато актуальніше, ніж у міській квартирі. Тому у вікнах для будинку застосовують фурнітуру з протизламними елементами , що ускладнює відкривання вікон зовні за допомогою фомок і ломиків. Так само ефективно для захисту вікон від зламу використовувати внутрішні поворотні блокіратори, які повністю перешкоджають зняттю стулок з петель зовні, в поєднанні із захисним склом (триплексами). Захисні функції вікон також може підвищити спеціальна ручка з протизламним механізмом або використання прихованих петель.
Все супер!