Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:
До окончания акции осталось:
Теплозбереження

Забезпечать вікна з енергозберігаючим склопакетом та якісною фурнітурою замикання задля усунення протягів

Шумоізоляція

Зменшити шум вулиці допоможуть двокамерні склопакети, якщо вікна виходять на дуже галасливу вулицю - потовщене скло 6 мм

Сонцезахист

Коли вікна Вашої квартири виходять на сонячну сторону, допоможе мультифункціональне скло з захистом від ультрафіолету

Безпека дітей

Для захисту вікон від дітей ми використовуємо ручки з ключем, а на балконах до підлоги - скло триплекс, яке неможливо розбити

Вентиляція

У всіх вікнах квартири використовуйте мікропровітрювання. Ця недорога функція дозволить провітрювати приміщення взимку, не відкриваючи вікно

Декорування

Використовуйте можливості кольорового профілю щоб підкреслити вікна в дизайні Вашої квартири. Кольоровими можуть бути віконні ручки та підвіконня

Наші вікна в квартирах замовників:​
окна salamander 82 в квартире
Енергозберігаючі вікна Salamander для квартири
окна Salamander
Вікна та балкон Salamander c «теплим монтажем»
Вікна Salamander для теплого балкону
Вікна та балкон Rehau з компенсацією 35% від вартості!
окна rehau synego с теплым монтажом
Вікна Rehau з теплим монтажем в квартирі
Як відбувається процес купівлі?
Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54
  Найчастіші запитання замовників при купівлі вікон в квартиру:

  Серед усього різноманіття віконних систем сьогодні найкраще для міських квартир у співвідношенні ціна / якість на думку нашої компанії  мають вікна з профілів наступних торгових марок (вони розміщення в порядку зростання ціни):

  • Brokelman (4 камери, Україна)
  • WDS 400 та 500 (4 і 5 камер, Україна)
  • aluplast ideal 2000 та 4000 (3 і 5 камер, Німеччина)
  • KBE (3 і 5 камер, Німеччина)
  • Rehau Euro 60 та Euro 70  (3 і 5 камер, Німеччина)
  • VEKA Euroline и Softline (3 и 5 камер, Німеччина)
  • Salamander Streamline (5 камер, Німеччина)

  Однією з найбільш надійних фурнитур, представлених на ринку України є фурнітура австрійської компанії Maco.

  Гарне співвідношення ціна / якість у фурнітури таких німецьких торгових марок як Siegenia, WinkHaus, GU.

  У нижньому ціновому сегменті можна обрати турецьку фурнітуру Vorne або українську Axor.

  Порада: фурнітура в вікні ламається частіше через інших його складових, ми радимо обирати тільки якісну фурнітуру перевірених виробників.

  Для вікон в квартирі на першому і останньому поверхах використовують також протизламні елементи, вони є в будь-якому бренді фурнітури.

  Сьогодні найпопулярнішим склопакетом для вікон в міській квартирі є склопакет з формулою 4-10-4-10-4i (двокамерний, товщина 32 мм з одним енергозберігаючим склом).

  Такий склопакет встановлюється у вікна з трьох-і чотирикамерними профільними системами.

  У п’ятикамерні вікна найчастіше встановлюється склопакет 4-14-4-14-4і (двокамерний, товщина 40 мм з одним енергозберігаючим склом).

  Останнім часом все більш популярними є двокамерні склопакети  з двома полотнами енергозберігаючого скла – такий склопакет буде працювати як енергозберігаючий, так і сонцезахисний.

  По-перше, технологія монтажу залежить від того, з якого матеріалу збудовані стіни будинку. Якщо стіни з м’яких матеріалів (пінобетон, ракушняк) – вікна монтуються на анкерні болти або турбогвинти, якщо з щільних матеріалів – (цегла, бетон) на монтажні пластини.

  По-друге, необхідно захистити піну від вигорання на сонці і монтажний шов від протікання зовні. Самим недорогим та ефективним прийомом такого захисту є нанесення герметика.

  Виконання цих вимог забезпечить монтаж згідно ДСТУ.

  При монтажі можуть використовуватися пористі саморозширювальні стрічки (ПСУЛ) або липкі герметизуючі стрічки. Необхідність застосування цих матеріалів обговорюється з замовником.

  Мінімальна комплектація вікна для квартири для отримання кредиту з компенсацією 35% повинна бути наступною:

  • профіль: від п’яти камер
  • склопакет: від двохкамерного з одним енергозберігаючим склом

  Більше інформації на сторінці Розстрочка

  Згідно договору, гарантія на встановлені нашою фірмою вікна складає 10 років.

  Гарантійні зобов’язання поширюються на всі елементи вікна та монтаж.

  При укладанні договору вноситься передплата в розмірі не менше 70% вартості замовлення згідно договору. Інша частина сплачується після монтажу при підписанні акту виконаних робіт.

  При безготівковому розрахунку слачується повна вартість замовлення.

  Стандартний термін виготовлення замовлення 10-12 робочих днів, в осінньо-зимовий період терміни можуть збільшуватися до 20 днів.

  Для кольорових вікон або вікон нестандартної форми терміни збільшуються до 30 днів.

  Термін виконання замовлення вказується в договорі і обговорюється з менеджером під час підписання.

  Якісний монтаж з гарантією

  Гарантія на правильно встановлені вікна – 10 років

  Монтаж згідно вимог ДСТУ, а також “теплий монтаж” із застосуванням стрічок і герметиків

  Всі монтажні бригади проходять професійну підготовку

  Сучасні монтажні матеріали
  Для монтажу енергозберігаючих вікон монтажники використовують гідро- і пароізоляційні плівки, акрилатні герметики, спеціалізовані елементи кріплення для вікон і дверей.
  Наші вікна безпечні для дітей

  Комплектуємо вікна захисними замками від відкривання дітьми

  Ручки з ключем, блокіратори відкривання на стулку, що блокують елементи фурнітури

  Протиударні склопакети з безпечним триплекс склом

  Віконні механізми для захисту дітей
  Для квартир на високих поверхах ми пропонуємо сучасні захисні механізми для встановлення на вікна - ручки з ключем, фурнітуру з блокуванням відкриття, захисні механізми Baby Safe Lock. У панорамних вікнах використовуються склопакети з захищеним склом.

  Енергозберігаючі вікна

  Енергозберігаючі вікна для запобігання втрат тепла

  Одне з головних завдань сучасних металопластикових вікон – це запобігання втрат тепла. З регулярним подорожчанням енергоносіїв питання стає все більш актуальним. Вирішити його дозволяють металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами. За ціною вони дорожчі за звичайні, але дозволяють значно заощаджувати на споживанні газу та електрики. Тому останнім часом такі конструкції стають дедалі популярнішими.

  Енергозберігаючий склопакет допомагає підтримувати в приміщенні оптимальний мікроклімат. Він відображає палючі сонячні промені, забезпечуючи в спекотну пору року комфортну температуру в будинку, а в холодну – інфрачервоне випромінювання від приладів опалення, подвоюючи його користь.

  Потрібні енергозберігаючі вікна? Ви потрапили за правильною адресою! Компанія vikna.ua пропонує купити такі конструкції за найнижчою ціною.

  Що являють собою енергозберігаючі пластикові вікна

  Енергозберігаючі конструкції відрізняються від інших, наявністю в складі пакету скла з металізованим напиленням, що знижує теплопередачу. Спеціальний шар настільки тонкий (0,08-0,12 мікрон), що його практично не видно, він дає ледь помітний зеленуватий відтінок. Якщо Ви любите кімнатні квіти, можете сміливо ставити енергозберігаючі вікна, світла, що проникає крізь них, цілком достатньо для фотосинтезу та нормального росту рослин.

  Як правило, тепловідбивне скло розміщене з боку приміщення, щоб уникнути впливу на металізований шар агресивних чинників зовнішнього середовища (сніг, пил тощо). Правильно виготовлене і встановлене ПВХ-вікно зберігає енергозберігаючий ефект впродовж довгого часу.

  Є два типи енергозберігаючих елементів:

  • k-скло (з напиленням олова);
  • i-скло (з м’яким багатошаровим напиленням оксиду титану, срібла).

  Олов’яне напилення стійкіше до стирання, але може давати райдужні відблиски, тому перевагу у виробництві сучасних металопластикових вікон віддається другому варіанту.

  Посиленню теплозберігаючого ефекту сприяє закачування в камери інертного газу. За рахунок цього теплопередача знижується в середньому на 10%, чого іноді досить, щоб відмовитися від встановлення склопакетів з великою кількістю камер на користь більш дешевих варіантів (наприклад, можна замість трьох поставити двокамерний).

  Чи мають недоліки енергозберігаючі склопакети?

  Відповідно до відгуків споживачів, встановлення енергозберігаючих пакетів, окупається вже в перші роки експлуатації. У приміщеннях, де стоять такі вікна, влітку рідше вмикають кондиціонери, а коли на вулиці стає холодно – довго зберігається накопичене раніше тепло. У будинках з автономними системами опалення витрати на паливо падають до 30 відсотків.

  Які мінуси у вікон з енергозберігаючими пакетами? Недолік один: спеціальне покриття скла, що забезпечує енергоефективність, яке не вічне. Згодом воно стирається. Однак при правильній експлуатації теплозахисні властивості зберігаються не менше 20-30 років.

  Що впливає на вартість

  Ціну на енергоефективні вікна фахівці vikna.ua розраховують індивідуально, на підставі вимірів та побажань замовника. На кінцеву вартість виробу, крім розмірів, впливає:

  • вибір фірми-виробника профілю і фурнітури;
  • складність конструкції (форма, кількість стулок);
  • механізм відкриття / закриття рухомих стулок (тільки поворотний або поворотно-відкидний);
  • наявність додаткових елементів (москітна сітка, декоративні шпроси) плюс ряд інших нюансів.

  Ціна на енергозберігаючий склопакет варіює залежно від різновиду закачаного в камери інертного газу (може використовуватися аргон, ксенон, криптон; перший – дешевший, тому використовується частіше, інші – мають кращі теплоізоляційні характеристики).

  Як замовити енергозберігаючі вікна

  Хочете, щоб Ваш будинок був теплим, світлим, затишним і маєте намір склити віконні прорізи? Компанія vikna.ua готова прийти на допомогу. Ми недорого встановлюємо енергозберігаючі вікна в Києві та надсилаємо готові вироби за індивідуальними заявками в інші міста України.

  На високотехнологічному обладнанні наші майстри виготовляють конструкції будь-якої складності, включаючи нестандартні вікна (арочні, трапецієподібні та ін.). Для виробництва вікон використовується лише якісний профіль (відповідність технічним та санітарним нормам підтверджено сертифікатами). Є вибір матеріалів в широкому ціновому діапазоні.

  Пропонуємо вигідні умови співпраці:

  • встановлення вікон «під ключ»;
  • безкоштовний виклик замірника та консультації щодо вибору вікон;
  • професійний монтаж (в компанії працюють фахівці високого класу);
  • найкоротші терміни виготовлення і доставки;
  • надання довгострокової гарантії на всі вироби.

  Приймаємо замовлення за телефонами, вказаними на сайті. Зателефонуйте або зробіть запит на зворотний дзвінок.

  Залишились запитання?

  Енергозберігаючі вікна: Відгуки

  Оцінка:

  1 Comment on "Енергозберігаючі вікна"

  Людмила
  2021-07-06 13:38:15
       

  Товаром залишилась задоволена

  Залиште відгук:
   
   
   
  wpDiscuz