...
Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Заміна вікон в під’їздах: що отримують мешканці та держава?

За приблизними даними значна частина населення України живе в багатоквартирних житлових будинках, в яких в момент спорудження були встановлені старі дерев’яні вікна – це близько 15 млн квартир або 130 млн м² вікон. За останні 20 років близько половини цього обсягу вікон було засклено мешканцями, що зробило істотний внесок в енергонезалежність держави.

Однак залишаються практично недоторканими вікна в під’їздах житлових будинків, через які йде величезна кількість тепла на вулицю. Оцінка показує, що таких вікон сьогодні налічується в Україні понад 5 млн квадратних метрів.

Заміна старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі пластикові вікна в під’їздах вирішує кілька важливих завдань про які ми Вам розповімо.

Що отримують мешканці?

По-перше, підвищується температура в під’їзді, тому знижуються тепловтрати через двері і стіни квартир, що виходять в коридор. По-друге, зменшується плата за опалення для всіх мешканців будинку, оскільки за існуючими законами всі будівлі повинні скоро бути обладнані лічильниками теплової енергії. По-третє, встановлення вікон, яке супроводжується зазвичай ремонтними роботами (принаймні ремонтом відсів) покращує інтер’єр приміщень загального користування – ліфтових холів і сходових прольотів.

Що отримує держава?

У масштабах країни скління вікон в під’їздах дає суттєву економію тепла, і, отже, підвищує енергонезалежність України від імпортних закупівель енергоносіїв.

При заміні старих дерев’яних вікон з опором теплопередачі 0,39м² × ° С / Вт на сучасні з опором теплопередачі 0,75 м ² · º С / Вт (це вимога сучасних норм) – економія становить 1,23 Вт на 1м скління при перепаді температур 1 º.

Нескладний розрахунок показує, що за опалювальний сезон (приблизно 4000 годин) при середньому перепаді температур між під’їздом і вулицею 20 градусів економія витрат енергії через 5 млн м² вікон в під’їздах складе близько 500 млн кВт · год теплової енергії, що еквівалентно 430 тис Гкал тепла.

Сьогодні вартість теплової енергії – близько 1500 грн. за Гкал (і має тенденцію до зростання). Тоді щорічна економія складе 645 млн грн. При теплотворній здатності газу 8 Гкал за 1 м ³ і середньому ккд теплогенеруючих установок 0,9 – держава в рік буде заощаджувати 430/8 / 0,9 = 60 млн м³ газу!

Яка вигода заміни вікон в під'їзді?

Середня вартість 1 м² металопластикових вікон для встановлення в під’їзди – 700 грн. Або програма заміни всіх 5 млн м² вікон в країні обійдеться в 3,5 млрд грн. Оскільки газ закуповується на світовому ринку за ціною близько 200 доларів за 1000 м³, то економія валюти для держави в рік складе 12 млн доларів або 324 млн грн.

Тому як це не здається парадоксальним, окуповується заміна вікон в під’їздах для України – за 2 роки!

Які вікна обирають для скління під'їздів?

При виборі бренду профільної системи розумно звернути увагу на українських виробників з невисокою ціною, це профілі Brokelman, Lider, WDS, OPEN TECK, Steko та ряд інших. Перевага перед п’ятикамерними профільними системами.

Склопакети у вікнах повинні бути двокамерні з енергозберігаючим покриттям скла (ще краще з застосуванням аргону в камерах склопакета) – вони забезпечать необхідні будівельні державні вимоги до вікон.

Де замовити вікна для під'їздів?

Ми маємо великий досвід робіт з заміни вікон в під’їздах і пропонуємо співпрацю за спеціальними цінами і умовами на вікна для під’їзду для ОСББ і приватних замовників. З питань співпраці дзвоніть (050) 317-69-44.

Залишилися запитання?

Заміна вікон в під’їздах: що отримують мешканці та держава?: Відгуки

Оцінка:
0 0 votes
raiting
Subscribe
Notify of

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Світлана
3 years ago
raiting :
     

Швидка доставка, приємний менеджер!