Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Ремонт і реконструкція балкона в хрущовці

При довгій експлуатації балконні конструкції іржавіють, приміщення набуває непрезентабельного вигляду, руйнується основа плити. Зокрема, з такою проблемою стикаються власники квартир, чиє житло знаходиться в будинках старого типу. Облаштування балкона в хрущовці – завдання №1 при виконанні ремонту.

Компанія vikna.ua готова допомогти з вирішенням проблемного питання. Звертайтеся, якщо потрібно зробити ремонт відкритого балкона в хрущовці або заскленого, запропонуємо найвигіднішу ціну. Роботи виконуються поетапно, і ми зупинимося на кожному з них. Практичний досвід показує, що починати роботи необхідно з оцінки стану приміщення та його основи – бетонної плити.

Ремонт плити балкона в хрущовці

Нерідко роки експлуатації негативно позначаються на якості основи балкона. В результаті цього, небезпечно просто так виконати чи замінити скління (тим більше, якщо обирається панорамне скління). Наші фахівці:

 • виконають ретельну ревізію основи;
 • перевірять міцність металевих елементів огорожі балкона;
 • вивчать якість балконної плити, чи є тріщини і відколи;
 • визначать максимально допустиме навантаження;
 • складуть план подальшої реконструкції приміщення.

При будівництві хрущовок використовувався низькоякісний бетон. Тому, якщо плита почала кришитися, необхідно вжити заходів щодо її укріплення. В рамках цього етапу виконується армування каркасу, а також усунення тріщин за допомогою цементно-піщаної стяжки. Без цього подальша реконструкція балкона в хрущовці неможлива.

Утеплення балкона в хрущовці

Коли укріплення балконної плити в хрущовці закінчено, можна приступити до інших видів робіт. Виконуються зовнішня обшивка сайдингом або профнастилом, скління приміщення (оптимальним варіантом багато наших клієнтів вважають встановлення металопластикових вікон). Особливий акцент робиться на утеплення балкона хрущовки, що дозволить в подальшому зберігати в приміщенні оптимальний мікроклімат при мінімальних витратах на енергоносії. Як правило, для цього використовується пінополістирол або пінопласт. Додатково укладається гідро- і теплоізоляція. Тільки після цього можна приступати до обшивки приміщення вагонкою або іншими матеріалами.

Ремонт балкона в хрущовці: ціна на внутрішні роботи

Вартість облаштування всередині балкона буде напряму залежати від обраного для обшивки матеріалу (як правило, для цього обирається пластикова або дерев’яна вагонка) і необхідності в наданні додаткових послуг:

 • встановлення сушарки;
 • монтаж радіаторів опалення;
 • виготовлення шафок для зберігання консервації та інших речей;
 • монтаж освітлювальних приладів тощо.

Балкон в хрущовці під ключ: ціна буде найвигіднішою при замовленні в vikna.ua

Наша компанія працює на українському ринку не перший рік і добре знайома багатьом високою якістю та оперативним виконанням робіт. Про це говорять тисячі відгуків вдячних клієнтів. Наші представництва є більш ніж в 70 містах України!

Потрібен балкон в хрущовці «під ключ»? Не проблема! Допоможемо з вимірами, складанням дизайн-проекту і якісно виконаємо всі необхідні роботи, щоб балконне приміщення у Вашій квартирі набуло презентабельного вигляду.

Для отримання консультації щодо ремонту балкона хрущовки, Ви можете в будь-який зручний час звернутися до наших менеджерів. Досвідчені фахівці безкоштовно дадуть рекомендації, щодо питань, які Вас цікавлять і допоможуть з розрахунком орієнтовної вартості роботи.

Получайте проверенный прайс-лист на окна:

Оставьте свою почту и мы отправим Вам актуальные цены на окна.

Цена, по которой Вы можете получить наши товары, невысока. И кроме того, у нас постоянно действуют скидки и акции! И более: система социальных скидок!.

  На что обратить внимание при выборе окна
  Профиль

  Для квартиры подойдет 3-ч камерная профильная система/Для частного дома 5-ти камерная.

  Фурнитура

  Рекомендуем заказывать фурнитуру европейских производителей

  Стеклопакет

  Рекомендуем устанавливать стеклопакеты с энергосберегающим стеклом

  Монтаж

  Правильная работа окна возможна при условии профессионального монтажа

  Наш бренд предлагает клиентам замену окон в квартире, частном доме, комплексное решение для балконов и лоджий – с остеклением, увеличением площади и отделкой, замену входных и балконных дверей, отделку новых окон теплыми и недорогими пластиковыми откосами, установку защитных металлических решеток и москитных сеток.

  Ассортимент нашей продукции вызван максимально удовлетворить потребность клиента: более 10 оконных профильных систем различного класса от украинских и европейских производителей, только качественная оконная фурнитура немецкого и австрийского производства.

  Преимущества окон от Vikna.ua
  Фирменный дизайн

  Разные оттенки белого цвета от молочного до снежно-голубого

  Разные оттенки белого цвета от молочного до снежно-голубого

  Оконные ручки различных цветов и форм

  Светлые и темные резинки уплотнителя
  Уплотнитель для пвх окон заслуживает особого внимания, поскольку он выполняет роль изолятора, защищающего жилье от внешних шумов, попадания влаги, ветра, холода и т.п.
  Практичность в использовании

  Гладкая поверхность профиля HDF

  Микропроветрыванние для свежего воздуха круглый год

  Микрофлит для створок большого размера

  Наши работы:
  Остались вопросы?

  Ремонт і реконструкція балкона в хрущовці: Відгуки

  Оцінка:

  Be the First to Comment!

  Залиште відгук:
   
   
   
  wpDiscuz