fbpx
УВАГА! МИ ПРАЦЮЄМО! ГРАФІК РОБОТИ
місто:

Вікна для дитячого садка – поради і рекомендації

Вікна для дитячого саду мають свої особливості, які треба завжди враховувати як замовнику, так і виконавцю робіт зі скління таких об’єктів.

Матеріал вікон для дитячого садка

Найкраще при склінні дитячих садків зарекомендували себе металопластикові вікна. У порівнянні з алюмінієвими або дерев’яними вікнами ці вікна набагато дешевші, і крім того в пластикових вікнах останнього покоління немає шкідливих речовин, таких як олово або свинець, якими стабілізувалася пластмаса 15-20 років тому. Додаткова перевага пластикових вікон – легкий догляд, відсутність необхідності фарбувати вікна і герметизувати їх на зиму. З поверхні цих вікон легко змиваються сліди олівців, фарб, фломастерів або пластиліну. Що ж стосується віконного профілю, рекомендуємо вибирати п’ятикамерні профільні системи з монтажною глибиною від 70 мм: Rehau, Salamander, Veka, KBE, aluplast, WDS та інші.

Фурнітура для вікон дитячого садка

Вікна для дитячих садків повинні мати дуже хорошу герметичність, щоб не було продувань через вікна, що призводять до захворювань дітей. Рекомендується використовувати фурнітуру з максимальним діапазоном регулювання (МАСО, Siegenia, Winkhaus), з можливістю застосування мікропровітрювання.

Фурнітура вікон в садках повинна також передбачати питання безпеки дітей. Для цього використовуються або ручки з ключиком, або спеціальні блокуючі замки, що встановлюються в нижню частину стулки вікна, такі як BSL (baby safe lock) – замок дитячої безпеки. Завдання цих пристроїв – або повністю заблокувати функцію відкривання вікна, або залишити тільки функцію “відкидання” стулки на провітрювання, щоб дитина не могла відкрити вікно навстіж і випасти. Фурнітура для вікон обов’язково повинна бути укомплектована блокуванням помилкового дії, щоб при випадковому повороті ручки при відкритті вікна на провітрювання стулка НЕ ​​зіскочила з верхньої петлі і не злякала або не вдарила дитину.

Конструкція і розміри вікон для дитячого садка

Для дитячих садочків норми освітленості та інсоляції приміщень вище, ніж для житла. Дитячому організму потрібно більше світла, тому вікна в садках зазвичай мають великий розмір і виконуються з трьох частин із середньою стулкою. У верхній частині вікон часто використовується глуха фрамуга, що зменшує висоту стулки і робить це відкривання більш зручним і безпечним.

Вимоги до скла і склопакетів

Вимоги до теплозахисту вікон для дитячих дошкільних установ повинні строго відповідати нормам і бути навіть трохи вище, оскільки від температури в приміщеннях, де перебувають діти взимку, багато в чому залежить їх здоров’я. Ми рекомендуємо використовувати двокамерні енергозберігаючі склопакети з двома енергозберігаючими покриттями, опір теплопередачі яких більше 0,8 м²С / Вт. В особливих випадках для підвищення безпеки внутрішнє скло може бути виконано у вигляді безпечного скла (триплекса, загартованого скла або плівки).

Коли садки розташовані в умовах жвавих міських кварталів, доцільно застосування не тільки двокамерних склопакетів, але і інертних газів (аргону) в просторі між листами скла що крім додаткового підвищення теплозахисту збільшує звукоізолюючі властивості вікон, що важливо для міцного денного сну дітей.

Захист від сонця, пилу і комах

Приміщення дитячих садків повинні бути надійно захищені від усіх негативних факторів зовнішнього середовища. І якщо взимку це перш за все теплозахист, то в літній час це захист від сліпучого дії сонця, комах (мух, мошок, комарів та інших комах) і вуличного пилу.

Найбільш простий і надійний спосіб захисту – використання протимоскітних сіток, які вирішують основну частину цих проблем. Найкраще себе зарекомендували внутрішні сітки на поворотних кронштейнах, які легко знімаються і встановлюються зсередини приміщення та мають доступну ціну. Для захисту від сонця можуть використовуватися рулонні штори.

Де замовити вікна для дитячого садка?

Ми маємо великий досвід робіт по заміні вікон в дитячих садах і школах. Пропонуємо співпрацю за спеціальними цінами та умовами на вікна для дитячого садка для будівельних підрядників, державних і приватних замовників. З питань співпраці дзвоніть (050) 317-69-44.

Залишилися запитання?