Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Ручки для пластикових вікон: віконні ручки на будь-який смак

Оконная ручка HOPPE ATLANTA
Характеристики
Ручка для вікон і балконних дверей з поворотно-відкидним механізмом відкриття
99 грн.
Оконная ручка АНТИДІТИ
Характеристики
Ручка з замком обмежує дітям відкриття вікна
160 грн.
Оконная ручка РУЧКА REHAU
Характеристики
Оригінальна ручка Rehau Linea Design
300 грн.
Оконная ручка ROTO SWING
Характеристики
Ручка віконна Roto Swing з протизламним механізмом
195 грн.

Обираючи ручки на пластикові вікна, важливо відповідально підійти до цього питання. Цей атрибут відповідає за якість і комфорт відкриття, закриття конструкції та її встановлення на провітрювання. Найчастіше ручки для вікон ПВХ односторонні, виняток становлять ручки на балконних дверях – вони двосторонні, знаходяться на єдиному штоку (при зміні положення ручки з одного боку відбувається її повертання з іншого).

На нашому сайті Ви зможете придбати віконні ручки різних форм, конструкцій і кольорів. Це вироби перевірених виробників з Китаю, Туреччини (бюджетний сегмент), а також Німеччини та Польщі (преміум-рішення). Звертайтеся, допоможемо з підбором оптимального варіанту відповідно до індивідуальних переваг і наявних на придбання коштів. У нас знайдеться віконна ручка за ціною, яка Вас влаштує!

Суцільнометалеві ручки для пластикових вікон

Такі вироби зроблені з практичного металевого сплаву. Фарбування заготовок проводиться порошковим методом. З огляду на те, що фарба наноситься тонким шаром, через якийсь час вона може стертися з металевих кілець і перснів.

Купити ручки для пластикових вікон, виконані з суцільнометалевого сплаву, можна за доступною ціною. Вони відносяться до середнього цінового сегменту. Гарантійний термін служби складає не менше 10000 циклів відкриття / закриття.

Ручка для пластикового вікна з захисним шаром на металевому сердечнику

Така ручка віконна не може коштувати дешево, оскільки вона відноситься до преміум-класу. На вигнутий сердечник з якісного металу (алюміній, нержавіюча сталь, латунь) наноситься шар пластмаси шаром 3-5 мм. Замість стандартної шайби в основі конструкції використовується спеціальний поворотний механізм, завдяки чому термін роботи ручки збільшується до 30 000 – 40 000 циклів (і навіть більше).

Ви зможете придбати ручку для пластикового вікна з захисним шаром на металевому сердечнику відповідного кольору. Найбільш популярні – бронза, титан, антрацит. Завдяки пластиковому покриттю ручка відрізняється більшою ергономічністю і комфортом використання, ніж суцільнометалева. Вона довше збереже свій презентабельний зовнішній вигляд, оскільки не боїться стирання фарби.

Пластикові ручки для вікон

Ручки для віконних рам із пластику – це бюджетні рішення, які розраховані на пару тисяч відкриттів / закриттів (гарантований ресурсний термін). Вироби не мають металевого сердечника, при їх виготовленні використовується тільки пластик, тому для інтенсивної експлуатації їх застосовувати не рекомендується. Як варіант, дані конструкції можна використовувати для здешевлення віконних конструкцій на промислових об’єктах.

На що звернути увагу, якщо потрібна хороша віконна ручка? Ключові моменти

Щоб купити ручку для вікна і не прогадати з вибором, враховуйте наступні моменти:

  • Якість матеріалу. Важливо купити ручку для вікна з надійним металевим сердечником і якісним пластиковим покриттям (на ньому не повинно бути пожовтіння, плям і задирок).
  • Фірма-виробник. Найкраще віддавати перевагу продукції перевірених брендів, продукція яких добре себе зарекомендувала.
  • Багатокроковий рух. Добре, якщо крім стандартних положень, є і мікропровітрювання.
  • Відповідність загальному стилю вікна. З огляду на різноманітність пропозицій, легко знайти потрібний за дизайном елемент управління (відзначимо, фурнітура необов’язково повинна бути того ж бренду, що і віконна конструкція).
  • Штифт по довжині повинен відповідати товщині профілю.

Оформлюйте замовлення на нашому інтернет-майданчику, гарантуємо високий рівень сервісу і оперативну доставку по Україні. Працюємо тільки з оригінальною продукцією, на яку є сертифікати якості. Ви можете бути на 100% впевнені в її якості та довговічності.

Ручки для пластикових вікон: віконні ручки на будь-який смак: Відгуки

Оцінка:

2 Comments on "Ручки для пластикових вікон: віконні ручки на будь-який смак"

Оксана
2021-07-06 13:38:15
     

Все супер!

Залиште відгук:
 
 
 
wpDiscuz