Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Віконні ручки Roto Swing ≡ Рото Свінг

Оконная ручка ROTO SWING
Характеристики
Ручка віконна Roto Swing з антівзломних механізмом
400 грн.

Думаєте, як зробити зі звичайного вікна дизайнерське? Придивіться до ексклюзивних ручок з зухвалим зовнішнім виглядом і максимальною ергономічністю. Вони внесуть свою «родзинку» в зовнішній вигляд віконної конструкції. Відмінним вибором буде Roto Swing – ручка, яку неможливо переплутати з сотнями інших моделей.

При виготовленні виробів з цієї серії використовується стійкий до корозії алюмінієвий сплав. Виробник дає десятирічну гарантію на ручки Swing, вони з успіхом пройшли численні тестування і дослідження (що підтверджується наявністю сертифіката RAL-RG 607/9).

Віконна ручка Roto Swing: класифікація

Якщо Вам потрібна ручка Roto Swing, зверніть увагу не лише на вартість, декоративні елементи і багатство колірної гами, що використовуються, а й на різноманітність можливих варіантів в цій серії. Ви зможете підібрати оптимальне рішення, щоб надати балконним дверям, вікнам в будинку, квартирі або офісі максимум індивідуальності.

На сайті vikna.ua знайдеться ручка Рото Свінг:

  • «Стандарт». Тут є два варіанти: з базовою безпекою (що замикається 40 Нм) і з поворотним циліндром (що замикається 100 Нм) – для віконних систем з максимальними протизламними якостями.
  • «Secustik». Така віконна ручка Roto Swing оснащена захисним штирем і замикаючим механізмом. Додатково передбачено прихований захисний механізм, що запобігає несанкціонованому проникненню зовні.
  • «TiltFirst». У цьому ефективному елементі управління передбачений замикаючий поворотний циліндр, що дозволяє використовувати його в віконних стулках з відкиданням перед відкриттям.

Як замовити ручки Рото Свінг?

Вам сподобалася модель ручки Roto Swing? Придбати будь-яку з моделей серії на нашому сайті Ви зможете без переплат. Телефонуйте менеджерам компанії, щоб безкоштовно проконсультуватися і оформити замовлення. У нас на ручки Roto Swing низькі ціни, переконайтеся в цьому самі!

Віконні ручки Roto Swing ≡ Рото Свінг: Відгуки

Оцінка:

1 Comment on "Віконні ручки Roto Swing ≡ Рото Свінг"

Залиште відгук:
 
 
 
wpDiscuz