Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Віконна ручка Рехау ≡ Rehau

Оконная ручка РУЧКА REHAU
Характеристики
Оригінальна ручка Rehau Linea Design
500 грн.

Товари німецької компанії «Рехау» завжди були еталоном надійності і якості. До недавніх пір виробник спеціалізувався виключно на випуску віконних профілів, однак з 2015 року активно змагається за лідерство на ринку фурнітури. Ручки Rehau представлені колекцією LINEA Design. Ці вироби є в п’яти основних кольорах, що дозволяє легко підібрати оптимальний варіант як для стандартних білосніжних, так і для ламінованих вікон.

Чому варто придбати віконні ручки виробництва Rehau, а не якісь інші? Не буде секретом, що бюджетні елементи управління малоефективні, через короткий термін вони розхитуються (з’являється люфт), а потім і зовсім можуть відвалитися. Такого не станеться, якщо Ви вирішите придбати ручку Rehau. До Києва та інших міст України доставимо максимально оперативно. Компанія vikna.ua подбає про те, щоб Ви залишилися задоволені рівнем сервісу та якістю продукції. Кожна віконна ручка Rehau йде з 10-річною гарантією якості від виробника.

Які є віконні ручки Rehau?

Якщо Ви вирішите придбати ручку Рехау, то точно не прогадаєте! Цей виріб виглядає дорого, відрізняється ергономічністю і надійністю. При повороті чутно легке клацання, що підкаже, відкрите вікно або закрите (фіксація при русі на 45 градусів).

Потрібна ручка Rehau? Ціна – не єдиний критерій, який потрібно враховувати при виборі. Зверніть увагу на те, що в колекції LINEA Design є кілька варіантів:

  • Стандартне рішення з Secustik. Цей запірний механізм блокує ручку, якщо її намагаються відкрити з вулиці. Завдяки інноваційній системі істотно знижуються шанси несанкціонованого відкриття вікна.
  • З блокуванням KISI. Відмінний варіант для тих, хто піклується про дитячу безпеку. Дозволяє запобігти випадковому випаданню малюків. Захищає від самостійного відкриття вікна дитиною.
  • З ключем. Наявність вбудованого замку – додатковий захист від випадкового відкриття вікна малюком. Також це попередить несанкціонований доступ зовні.

    Звертайтеся, наші фахівці допоможуть з вибором і оформленням замовлення!

Віконна ручка Рехау ≡ Rehau: Відгуки

Оцінка:

Be the First to Comment!

Залиште відгук:
 
 
 
wpDiscuz