Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Кредит на вікна з компенсацією 35% від IQ energy програма завершена у вересні 2020 року

Що таке IQ energy?

IQ energy – це програма підтримки заходів з енергозбереження в Україні. програма розроблена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) і підтримується Європейським Союзом.

Умови програми IQ energy

При замовленні вікон за програмою IQ energy можна отримати грант в розмірі 35% їх вартості, але не більше 3000 євро. Для участі в програмі слід отримати рахунок на замовлення енергоефективних вікон та на зазначену в рахунку суму оформити споживчий кредит в одному з працюючих в Україні банків-партнерів ЄБРР (це ОТП БанкРайффайзен Банк Аваль, банк Креди Агріколь та УкрСіббанк).

Кредит до 20 000 грн

Максимальна сума для отримання гранту

Термін кредиту 1 — 5 років

Дозволяється погасити достроково

Розмір компенсації — 35%

Виплачується в євро на банківський рахунок

На купівлю яких вікон можна отримати кредит та компенсацію за IQ Energy?

За правилами програми – це вікна з монтажною глибиною не менше 70 мм з двокамерним склопакетом, з застосуванням як енергозберігаючих покриттів на склі, а ще краще з використанням аргону в склопакетах. Головна вимога – відповідно до паспортів виробу, опір теплопередачі повинен бути не менше 0,75 м ² · ° С / Вт. Комбінація профілю і склопакета (які підходять під умови компенсації) розміщені на сайті IQ energy в розділі “Каталог технологій”, підрозділ “Вікна”. Там можна знайти калькулятор заощадження енергії після встановлення тих чи інших вікон.

На сайті vikna.ua Ви також можете знайти підказки, які вікна можна замовити за програмою IQ energy. Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок нашого фахівця, який може проконсультувати щодо вибору вікон за програмою IQ energy, розрахувати вартість вікон і дізнатися про можливість отримання кредиту в обраному Вами банку.

Порядок кроків для отримання гранту

Умови кредитування банків

Приклади встановлених вікон за програмою IQ energy

Вимоги до вікон в програмі IQ energy 

 • Особливий акцент на теплопередачу. Мінімальний показник – 0,75 м2 * К / Вт.
  У склопакеті повинно використовуватися енергозберігаюче скло. В ідеалі це має бути 2-камерний склопакет, де два з трьох полотен скла є енергозберігаючими.
 • Монтажна глибина профілю – щонайменше 70 мм. При цьому ширина заповнення непрозорої частини – більше 32 мм.
  Опір теплопередачі склопакета, що використовується для заміни, повинен бути мінімум 1,0 м2 * К / Вт.
 • Технічна документація на теплі вікна повинна бути в порядку. На кожен віконний блок потрібен паспорт, який свідчить про відповідність всіх експлуатаційних якостей придбаної продукції. Наша компанія надає повний пакет документів на кожну профільну систему, який необхідний для отримання компенсації.

Зміни умов участі в програмі IQ energy

З 01.08.2018 року в силу вступили чергові зміни умов. Програма з підвищення енергоефективності житла та зменшення CO2 тепер не підтримує проекти зі скління неопалювальних кімнат (лоджій, балконів, терас, веранд тощо). Крім того, не передбачається компенсація вартості вікон в новобудовах (це стосується також вхідних груп, зроблених із пластику). Відзначимо, що під «новим будівництвом» маються на увазі об’єкти, де раніше вікна не стояли.

Якщо договір з віконною компанією було укладено до 31.07.2018 року, він буде розглядатися з урахуванням тих правил, які діяли на той момент. Що стосується тих угод, які підписані пізніше вищевказаної дати, то проекти із встановлення вікон в новобудовах та неопалюваних приміщеннях підтримуватися не будуть.

Зміни в програму були внесені з огляду на те, що ключовим завданням програми є зниження викидів вуглекислого газу. Вікна, які зараз встановлюють в новобудовах, відповідають будівельним нормам. Через це програма енергозбереження в нових будинках не дає належного ефекту. З огляду на те, що сотні тисяч жителів України потребують заміни старих вікон, які є причиною великих тепловтрат, потрібно було внести доповнення в IQ energy. Це стосується й скління неопалювальних приміщень.

Отримати кредит з високою ймовірністю можуть люди, які модернізують вікна в житлі що експлуатується. Однак програма продовжує підтримувати проекти в новобудовах (тільки в інших категоріях).

Переваги IQ ENERGY

З переваг IQ energy можна відзначити наступне:

 • перший внесок вносити не потрібно;
 • повернення коштів надходить в євро;
 • можна взяти кредит на довгий термін;
 • програма стабільно фінансується ЄБРР;
 • виплати надходять в короткі терміни.
Залишилися запитання?

IQ Energy: Відгуки

Оцінка:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *