Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

До яких способів обману клієнтів вдаються недобросовісні продавці вікон?

В сучасних кризових умовах посилюється конкуренція між різними виробниками і продавцями вікон. Іноді можна отримати на однакові конструкції різницю в ціні на десятки відсотків, а то й в рази.

Зрозуміло, що дуже висока ціна на вікна повинна насторожити – це хочуть отримати надприбуток. Але часто і дуже низька ціна на виріб (нижче ніж схожа пропозиція у конкурентів) говорить про те, що при виготовленні вікна зниження вартості досягнуто за рахунок якості.

Ми опишемо основні прийоми махінацій з якістю вікон, які призводять до здешевлення, можливо, ця інформація допоможе зберегти Ваші гроші.

Підміна бренду профілю

Мабуть, найпоширеніший вид обману – продаж вікон з ультрабюджетних профілів під виглядом “якісних європейських”. Хитрість полягає в тому, що по телефону (або, ще гірше, на вулиці) недобросовісний продавець може запропонувати Вам вікна з профілю з німецькою назвою, але насправді виготовленому аж ніяк не в Європі. Якість такого профілю викликає серйозні питання (а вікно може бути зібране на “гаражному” виробництві), але вартість запропонують на рівні справжніх європейських брендів, що заслужили репутацію своєю якістю.

Якщо Ви обираєте вікна німецьких брендів, ось деякі їх назви: RehauSalamanderKBEVEKAaluplast (Ціни на вікна з цих брендів на нашому сайті відповідають дійсності). Якщо у Вас є сумніви щодо виробника профілю, попросіть у продавця сертифікат на цей профіль, в ньому буде вказана країна-виробник.

Тонкий метал у вікні

Використання для армування вікон замість металу 1,5 мм металу товщиною 1,2 або навіть 1,0 мм. Замість П-подібного армування у вигляді швелера використання Г-подібного армування у вигляді куточка.

Залишилися запитання?

До яких способів обману клієнтів вдаються недобросовісні продавці вікон?: Відгуки

Оцінка:

2 Comments on "До яких способів обману клієнтів вдаються недобросовісні продавці вікон?"

Антонина
2021-07-06 13:38:15
     

???

Залиште відгук:
 
 
 
wpDiscuz