Теплі кредити на вікна

Вікна в розстрочку: заміна скління на вигідних умовах

Заплановано капітальний ремонт, а бюджет обмежений? Економити на матеріалах і якості робіт не варто, можна знайти інший вихід із ситуації. Наприклад, замовити пластикові вікна в розстрочку. Це відмінний варіант для тих, хто не хоче розтягувати ремонтні роботи і довгий час збирати кошти на заміну одного склопакета.

Ви отримуєте товар і можете оплатити його частинами, без переплат. Компанія vikna.ua готова надати подібну послугу своїм клієнтам. Якщо Вас зацікавила така пропозиція, зв’яжіться з менеджерами і обговоріть деталі співпраці. Наша компанія має понад 70 філій, тому замовити вікна в розстрочку можна в Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах.

Контактні телефони вказані на головній сторінці сайту. Точна сума заміни скління стане відома після виклику замірника. На відміну від конкуруючих фірм у нас немає прихованих платежів та комісій.

Завдяки нашій співпраці з банками, ви зможете отримати металопластикові вікна в розстрочку, а повертати кошти протягом шести місяців рівними частинами. Є можливість погасити позику раніше обумовленого терміну. Штрафних санкцій за це не передбачено.

Які склопакети зменшують тепловіддачу

Через підвищення вартості комунальних послуг багатьом мешканцям будинків і квартир довелося перейти на ощадний режим споживання електроенергії та газу. Щоб зберегти в приміщеннях комфортний мікроклімат, варто віддавати перевагу енергозберігаючим вікнам. Завдяки низькій теплопередачі та герметичності вони дозволять на 40% скоротити втрати тепла. Крім того, в літню пору такі вікна зменшують навантаження на кондиціонер.

З основних вимог до енергозберігаючих вікон можна відзначити:

  • наявність двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом;
  • заповнення повітряних камер між полотнами скла криптоном або аргоном;
  • профільна система з 5-6 камерами та ін.

Якщо ж говорити конкретно про енергозберігаючі склопакети, які дійсно зменшують тепловіддачу, то їх ефективність доведена численними тестуваннями. Навіть 1-камерні склопакети з енергозберігаючим напиленням будуть зберігати в приміщенні на 25% більше тепла, ніж звичайні двокамерні. І все завдяки конструкційним особливостям, а також матеріалів, що використовуються.

Енергозберігаючі вікна працюють за принципом дзеркала. Вони відражають тепло зсередини, але пропускають його зовні. Додатково такі склопакети можна комбінувати з сонцезахисним або безпечним склом, захистом від шуму.

Державний спосіб кредитування

Наш уряд зацікавлений в економії придбаних ресурсів (електроенергії, газу), тому пропонує кожному взяти участь у державній програмі кредитування. Це дозволяє не тільки розділити витрати на скління, але й повернути частину вкладених коштів.

Відповідно до рішення Верховної Ради від 23 листопада 2018 року був затверджений новий державний бюджет. На «теплі кредити» передбачено 400 мільйонів гривень. Така ж сума була надана і на минулий рік. Старт кредитування – кінець першого кварталу.

Щоб встановити енергозберігаючі віконні системи і отримати відшкодування за рахунок коштів ЄБРР, необхідно надати наступні документи:

  • паспорт та код ІПН;
  • довідку, що підтверджує доходи за 6 місяців;
  • розрахунковий чек-квитанцію з компанії, де Ви оформлюєте замовлення.

Про те, які вимоги висуваються до вікон, про умови до позичальників, суму мінімального авансу, процентні ставки, розмір кредиту Ви можете запитати у менеджерів компанії vikna.ua. Досвідчені фахівці безкоштовно проконсультують і допоможуть з вибором. Звертайтеся в зручний час!

Програма «Теплий кредит» від ПриватБанк

«Приватбанк» дозволяє встановити енергозберігаючі пластикові вікна і відшкодувати до 35% суми кредиту для фізичних осіб.

Стати учасником програми «Теплі кредити» і купити вікна просто – достатньо мати кредитну картку ПриватБанку. Уточнюйте по телефону гарячої лінії 3700 можливість придбання вікон в кредит за послугою «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка» або перевірте таку можливість самостійно в Приват24.

Послугою «Оплата частинами» можна скористатися в офісі нашої компанії, відразу після заміру. Цей безпаперовий кредит оформляється протягом 5 хвилин, необхідно лише розрахувати вартість вікон. Оплата частинами за вікна проводиться раз на місяць шляхом автоматичного списання коштів з кредитної картки.

Умови:

  • Сума кредиту: Від 1000 до 50000 гривень;
  • Мінімальний аванс: при укладанні з карти автоматично списується оплата за перший місяць;
  • 3 платежу – 0% ( «Оплата частинами»);
  • 4-24 платежів – 2,9% від суми кредиту щомісяця ( «Миттєва розстрочка»).

Перший платіж списується при оформленні, на карті повинна бути необхідна для першого платежу сума (при списанні першого платежу з кредитного ліміту картки комісія не знімається).

Для оформлення компенсації необхідно звернутися до відділення Приватбанку і зареєструвати рахунок-фактуру на покупку вікон.

Компенсація нараховується протягом 2-х місяців з дати реєстрації рахунку-фактури на кредитну карту.

Компенсація можлива при покупці вікон з п’ятикамерних профільних систем з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

«Ощадний дім» (Ощадбанк) і «Тепла оселя» (Укргазбанк)

Держава компенсує 35% від суми кредиту на вікна. Для отримання такого відшкодування необхідно оформити кредит в «Ощадбанку» або «Укргазбанку».

  1. Оформіть замовлення на покупку вікон (рахунок-фактура);
  2. Надайте необхідні документи відділенню банку;
  3. Отримайте згоду від банку на надання кредиту;
  4. Сплатіть початковий платіж 10% і надайте банку підтверджуючі документи;
  5. Отримайте кредит;
  6. Отримайте відшкодування на свій поточний рахунок.

Умови споживчого кредитування фізичних осіб на придбання енергозберігаючих вікон.

Вимоги до позичальника:

Громадянство України і наявність реєстрації ( «прописки»).

Вік – від 21 року на момент видачі кредиту до 65 років на момент погашення.

Стаж роботи: наймані працівники – 3 місяці; фізичні особи – підприємці – 1,5 року (з моменту реєстрації) пенсіонери – не потрібно.

  • Сума кредиту: Від 1000 до 50000 гривень;
  • Мінімальний аванс: 10% від вартості вікон;
  • Термін кредитування: до 3-х років
  • Процентна ставка:

Укргазбанк – 17,50% річних.

Ощадбанк – 17,99% річних.

  • Комісія за видачу кредиту: 4,3% від суми кредиту – одноразово.

Комісія за перерахування коштів на рахунок постачальника: 1% від вартості матеріалів або обладнання – одноразово.

Перелік необхідних документів:

  • Паспорт позичальника та ідентифікаційний код;
  • Довідка про заробітну плату за 6 місяців або декларація фізичної особи-підприємця за 2 останні квартали (якщо подається щокварталу) або за останній рік (якщо подається щорічно) або довідку про нарахування пенсії;
  • Рахунок-фактура на придбання вікон.

Також можуть знадобитися додаткові документи для оцінки платоспроможності позичальника. Наприклад, свідоцтва про шлюб і народження дітей, квитанції про сплату житлово-комунальних послуг, договір кредиту (якщо позичальник має інші кредити).