Комплектуючі

Віконні комплектуючі

При замовленні вікон зазвичай виникає необхідність також замовляти додаткові елементи, без яких замовлення зазвичай є незавершеним. Козирки завжди необхідно замовляти одночасно з балконними рамами, оскільки козирки встановлюються між вікном і перекриттям плити, а встановити козирок окремо неможливо. Що стосується інших комплектуючих, їх можна встановлювати пізніше, але разом з вікнами це зробити завжди дешевше за рахунок заощадження на замірі, доставці та монтажі.

Козирки і відливи. Найпоширеніший матеріал – сталь товщиною 0,4-0,5 мм з білим або коричневим поліестеровим покриттям, що виготовлена в заводських умовах. Пластикові відливи застосовуються, якщо потрібно боротися з шумом, алюмінієві – якщо є підвищені вимоги до довговічності. Оцинковані відливи практично не застосовуються, оскільки вони піддаються корозії.

Підвіконня. Абсолютний лідер за обсягом продажів серед комплектуючих до вікон – пластикові підвіконня з плівковими покриттями. Левову частку ринку сьогодні займають дешеві білі підвіконня з шорстким білим покриттям. Але ці підвіконня з часом дряпаються і в пори потрапляє пил, який важко відмити. Тому, з кожним роком зростає частка пластикових підвіконь вищого класу – з напівматовим і глянсовим покриттям, а також захисним покриттям.

Якщо необхідні підвіконня максимальної міцності, які можна використовувати і як стільницю, то перевагу віддають композитним дерев’яним підвіконням європейського виробництва.

Москітні сітки. З появою так званих рамкових внутрішніх сіток Україна останні кілька років пережила справжній бум цього товару. Практично при кожному замовленні вікон замовляються й сітки. Причина – внутрішні сітки порівняно недорогі, їх можна легко встановлювати і знімати, вони відмінно захищають як від комах, так і пуху рослин та навіть пилу. На балконні двері застосовуються сітки на петлях з ручкою та засувкою. Інші – рулетні або розсувні сітки – застосовуються дуже рідко через їх високу вартість.

Віконні ручки – важливий атрибут сучасного вікна. Бажано уникати дешевих пластикових ручок китайського чи турецького виробництва – вони через рік-два ламаються. Часто використовуються суцільнометалеві ручки з порошковим фарбуванням, які трохи дорожче пластикових, але набагато міцніше. Правда в найпростішому варіанті в ручці відсутній підшипник, що обмежує термін служби – не більше 5 років. Найнадійнішими і довговічними вважаються ручки з металевим сердечником і захисним шаром пластику 3 мм. Такі ручки не дряпаються як фарбовані, за рахунок пластмаси набагато тепліші за відчуттями, мають різні дизайнерські форми і забарвлення. Довговічність – підшипниковий механізм забезпечує більше 10 років активної експлуатації.

Залиште запит на розрахунок вартості:
Виникла помилка при відпраці заявки