Київ
До закінчення акції залишилося:

Пластикові вікна

Получайте проверенный прайс-лист на окна:

Оставьте свою почту и мы отправим Вам актуальные цены на окна.

Цена, по которой Вы можете получить наши товары, невысока. И кроме того, у нас постоянно действуют скидки и акции! И более: система социальных скидок!.

На что обратить внимание при выборе окна
Профиль

Для квартиры подойдет 3-ч камерная профильная система/Для частного дома 5-ти камерная.

Фурнитура

Рекомендуем заказывать фурнитуру европейских производителей

Стеклопакет

Рекомендуем устанавливать стеклопакеты с энергосберегающим стеклом

Монтаж

Правильная работа окна возможна при условии профессионального монтажа

При покупці вікон необхідно знати чи зможуть вони відповідати нормам з енергозбереження, забезпечити безпеку від злому, шумоізоляцію, забезпечити комфорт і відповідати вимогам дизайну.

Серед великої кількості брендів профільних систем ми вибрали для Вас ті, які за своїми технічними характеристиками найкраще відповідають типу приміщення і вкладених коштів.

Ми професійно підібрали профільні системи, які рекомендуємо для установки в квартири з центральним опаленням або приватні будинки, де вимоги до енергозбереження вікон вище. Отримайте необхідну інформацію по вікнах, які підходять саме Вам і купіть їх за найкращою ціною на Vikna.ua!

Залиште запит на розрахунок вартості:

або зателефонуйте за телефонами:
(050) 317-69-44
(067) 325-19-54
Преимущества окон от Vikna.ua
Фирменный дизайн
drop-icon-resize

Разные оттенки белого цвета от молочного до снежно-голубого

dashboard-ico-resizen

Разные оттенки белого цвета от молочного до снежно-голубого

color-palite-icon-resize

Оконные ручки различных цветов и форм

Светлые и темные резинки уплотнителя
Уплотнитель для пвх окон заслуживает особого внимания, поскольку он выполняет роль изолятора, защищающего жилье от внешних шумов, попадания влаги, ветра, холода и т.п.
Практичность в использовании
lines-icon-resize

Гладкая поверхность профиля HDF

vints-icon-resize

Микропроветрыванние для свежего воздуха круглый год

lister-icon-resize

Микрофлит для створок большого размера

Наши работы:
Наиболее часто задаваемые вопросы:
Как долго Вы делаете окна?

 

Срок выполнения заказа зависит от его объема и сложности.

Как правило,  нам необходима 1 неделя на реализацию заказа.

Как долго Вы устанавливаете окна?

 

Монтаж пластикового окна стандартных размеров по времени длится около 1 часа.

Монтаж балкона — 3-4 часа.

Какая гарантия на окна?

 

Согласно договора, гарантия на установленное нашей фирмой окно составляет 10 лет. 

Какая предоплата при покупке?

 

При заключении договора вносится предоплата в размере не менее 50% стоимости заказа. Остальная часть выплачивается после монтажа.

Як відбувається процес покупки?
icon-01

Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте: 067 298-25-89 Ми зв'язуємося з Вами.

icon-02

Ми виїжджаємо на замір і розраховуємо вартість замовлення

icon-03

Укладаємо договір, доставляємо і встановлюємо вікна.

Пластикові вікна

Ви плануєте заміну вікон в квартирі? Потрібно засклити балкон? Ви будуєте приватний будинок і настав час замовляти вікна? Декілька корисних порад підготують Вас до правильного вибору.

Якісні пластикові вікна захистять Ваш будинок від холоду за допомогою теплих склопакетів і надійної фурнітури.

Склопакети з енергозберігаючим напиленням працюють за принципом термосу. Тепло від батарей відбивається від спеціального покриття скла, як від дзеркала, а холодне повітря від кондиціонера не нагрівається довгий час.

Різниця вартості між звичайним склом і енергозберігаючим незначна (при грубих розрахунках енергозберігаюче скло дорожче всього лише на 50 гривень на кожному квадратному метрі склопакета), але комфорт і зниження енерговитрат істотні.

Енергозберігаючий склопакет майже у 2 рази тепліше, ніж склопакет із звичайним склом, а коштує всього лише на 10% дорожче! Вибір на користь енергозберігаючого скла для житлових опалюваних приміщень очевидний.

З метою підвищення теплозахисту склопакета ми використовуємо інертний газ аргон. Газ закачується в камери склопакета і покращує енергозберігаючі властивості ще на 15-20%. Аргон важчий за повітря і більш в'язкий, тому зменшує конвекцію всередині склопакета, адже повітря передає тепло. Аргон працює тлише у поєднанні з енергозберігаючим склом. Його вартість незначна, приблизно 60 грн / м2.

Існує декілька міфів про енергозберігаюче скло.

Міф 1. З енергозберігаючим склом не ростуть домашні рослини. Це фейк, неправда. Енергозберігаючі скло ніяк не впливає на процес фотосинтезу і завжди використовується в теплицях і зимових садах.

Міф 2. Енергозберігаюче напилення руйнується з часом. Це не вірно. На скло наноситься тверде напилення найдрібніших частинок металів, цей шар неможливо побачити, але також неможливо стерти ганчіркою, змити або здути вітром. Традиційно таке скло встановлюється покриттям у внутрішню частину склопакета, але навіть у цьому немає необхідності.

Корисна порада: для скління квартир, приватних будинків, опалювальних приміщень необхідно вибирати склопакети з енергозберігаючим склом.

Надійність і зручність використання вікно що відкриваються буде залежати від механізмів фурнітури. Краще одразу встановити окрім основних варіантів відкривання функцію мікропровітрювання (стулка відходить від рами на кілька міліметрів при повороті віконної ручки на 45 °). Взимку Ви зможете провітрити приміщення не охолоджуючи його.

 Для перших поверхів знадобиться протизламна фурнітура. Вона не гарантує стовідсотковий захист від злому, але дозволить затримати злодія на деякий час.

Наша порада: при купівлі вікна зверніть увагу на додаткові корисні функції віконної фурнітури, які можуть стати в нагоді - мікропровітрювання, протизламні механізми, мікроліфт стулки, дитячий замок.

У першу чергу при купівлі вікон клієнти цікавляться який з профілів кращий.

Для скління нежитлових або неопалюваних приміщень, а також холодних балконів і лоджій застосовуються трикамерні або чотирикамерні профільні системи шириною 58-60 мм.

Якщо ви встановлюєте вікна в квартирі або у приватному будинку, застосовуються теплі п'яти-, шестикамерні профільні системи шириною 70-76 мм або ширше.

Важливо знати, що згідно з державними будівельними нормами, необхідний опір теплопередачі для вікна має значення 0,75. Такий показник може дати вікно, виготовлене з п'ятикамерної профільної системи з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

При рекомендації профільної системи та іншої комплектації вікна менеджер з продажу враховує тип житла, поверх, вид опалення, дизайн, особисті побажання клієнта. Зверніться в наш кол-центр за безкоштовною консультацією фахівця.

Залиште запит на розрахунок вартості:

або зателефонуйте за телефонами:
(050) 317-69-44
(067) 325-19-54