Київ

Оплата

Ми подбали про те, щоб покупка вікон була для Вас максимально зручною і безпечною. У нас доступні всі необхідні способи оплати, а угода захищена договором.

Оплата за віконні конструкції та монтажні роботи здійснюється відповідно до договору купівлі-продажу. Партнери vikna.ua працюють з роздрібними замовниками-фізособами і юридичними особами.

Можливі форми оплати:

- оплата готівкою в гривнях

- безготівкова оплата на карту або розрахунковий рахунок в Приват24

- безготівкова оплата на розрахунковий рахунок в касі банку

- безготівкова оплата банківською картою через платіжний термінал в офісі (якщо в партнерському офісі встановлений термінал)

При оплаті готівкою, приватним замовникам необхідно внести передоплату у розмірі 70% від загальної суми договору до початку виготовлення вікон. Сума передоплати може обумовлюватися в індивідуальному порядку, але не може становити менше 50% від вартості замовлення. Залишок сплачується після доставки вікон і завершення монтажних робіт, під час підписання Акту виконаних робіт на об'єкті.

При безготівковій оплаті для приватних замовників фізичних осіб і юридичних осіб підписується двосторонній договір купівлі-продажу і виставляється рахунок-фактура. При безготівкових розрахунках необхідна оплата повної вартості віконних конструкцій, оплата монтажних робіт можлива після підписання Акту виконаних робіт.

Існує різноманітність можливостей покупки вікон в кредит. В цьому випадку, оплата проводиться на розрахунковий рахунок коштами банку-кредитора, а з клієнтом підписується стандартний договір купівлі-продажу.

Терміни

Терміни виготовлення, доставки та монтажу віконних конструкцій зазначаються в договорі.

Стандартні терміни для виготовлення віконних конструкцій становлять 10-12 робочих днів. Ці терміни обумовлені виконанням черги замовлень на виробництві. В осінньо-зимовий період стандартний термін виготовлення збільшується і становить 15-20 днів.

Термін виконання нестандартних замовлень (ламіновані вікна, не прямокутні вікна) складає зазвичай 25-30 робочих днів.

До розміщення замовлення менеджер відділу продажів зможе зорієнтувати Вас по даті виготовлення конкретно Вашого замовлення і вказати цей термін в договорі.

Доставка

Доставка вікон пвиконується спеціалізованим транспортом, який має «піраміди» або інші кріплення необхідні для безпечного перевезення вікон.

При замовленні від 10 000 грн. доставка вікон в межах міста безкоштовна. Доставка за місто розраховується індивідуально від дальності поїздки та вартості замовлення.

Підйом віконних конструкцій на поверх здійснюється силами монтажників. Підйом віконних конструкцій можливий ліфтом - безкоштовно, по сходам або мотузками з фасаду будівлі.